Dystrybutory do wodyDystrybutory wody dla biurDystrybutory wody dla gastronomiiOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Dystrybutory wody chłodzonej Blusoda

Woda, zawsze gotowa do pobrania do szklanki, butelki lub bidonu, w domu, biurze, barze, restauracji, stołówce i w dowolnym miejscu publicznym. Wszystko to możliwe dzięki dystrybutorom wody chłodzonej, charakteryzującym się nowoczesną konstrukcją, wysokimi parametrami użytkowymi, stylowym wyglądem i szacunkiem dla środowiska

Dzięki funkcjonalnej konstrukcji wykonanej z zastosowaniem stali nierdzewnej, Blusoda doskonale sprawdza się niewielkich przestrzeniach. Dostarcza zimnej wody niegazowanej, zimnej wody gazowanej oraz wody letniej, a także wody gorącej BluSoda Hot o temperaturze 95°C (wersja Hot), która pozwala zaparzyć herbatę lub kawę.

Doskonały do domu i biura dystrybutor wody chłodzonej Blusoda jest atrakcyjny, ma niewielkie wymiary i charakteryzuje się profesjonalnymi parametrami użytkowymi. Zawsze pod ręką, gotowy dostarczyć tyle wody, ile potrzebujesz.

Specjalne zabezpieczenie zapobiega przypadkowemu wypływowi gorącej wody. Serię uzupełniają modele BluSoda PLUS 30 i 45 z przyciskami LED, które działają jak alarm sygnalizujący wyczerpanie wody gazowanej. Ponadto, dzięki zastosowaniu mieszalnika, urządzenie może podawać także wodę zimną lekko gazowaną.

Idealnie pasujące do każdego otoczenia dystrybutory Blusoda oferowane są w wersji ze stali nierdzewnej/czarnej oraz w wersji całkowicie czarnej. Dostępne są dwa rodzaje szafek, oferujące styl i funkcjonalność dla modeli 30- i 45-litrowych. Urządzenia wyposażone są w wewnętrzne wsporniki do zamocowania filtrów i butli CO2, a także tacy ociekowej.

Cechy charakterystyczne

  • Kompaktowe i całkowicie wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie jest najmniejszym dystrybutorem chłodzonej i gazowanej wody kranowej.
  • Doskonale nadaje się do użytku domowego i biurowego, oferuje najwyższą jakość i znakomite parametry użytkowe.
  • Zapewnia dostęp do chłodnej wody niegazowanej, gazowanej oraz wody w temperaturze pokojowej z sieci wodociągowej i umożliwia wygodne napełnianie butelek, karafek i kubków.
  • Posiada solidną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej i stalowe przyciski sterujące odporne na uszkodzenia.
  • Chłodzenie odbywa się przez zastosowanie technologii suchego chłodzenia. Jako czynnik chłodniczy stosowany jest ekologiczny gaz R290 o zerowym wpływie na globalne ocieplenie.
  • Profesjonalny, agregat ze stali nierdzewnej, nasyca wodę CO2 (FIZZ).
  • Opcjonalnie dostępny filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce).

Firma Blupura stawia na najlepsze technologie, najwyższą jakość urządzeń oraz ekologiczne rozwiązania jak stosowanie naturalnych gazów chłodniczych. Producent jest dumny z faktu, iż został jedynym producentem chłodziarek wody wymienionym w publikowanym przez Greenpeace na stronie www.cooltechnologies.org raporcie „Technologie Chłodnicze: bez użycia gazów HFC”, w którym znalazły się wiodące światowe firmy wykorzystujące technologie chłodnicze bazujące na środkach innych niż gazy wodorofluorowęglowodowe (HFC), które są uważane za jedne z ważniejszych czynników wpływu na globalne ocieplenie.

Dostępne modele

TOUCH FREE: INNOWACYJNY SYSTEM BEZDOTYKOWY ZAPEWNIA, ŻE URZĄDZENIA I TWOJA WODA SĄ WOLNE OD MOŻLIWYCH ZANIECZYSZCZEŃ.

Sterowanie w modelach bezdotykowych odbywa się dzięki podczerwieni bądź bliskości pojemnościowej. Te dwie technologie są w pełni bezpieczne i sprawdzone.