Aplikacje
Czas czytania: 2 minuty

Użyj aplikacji Contactless Coffee Control (CCC), aby napić się bezdotykowej kawy z ekspresu Bravilor Bonamat „Sego”. Bravilor Bonamat – producent profesjonalnych ekspresów do kawy na całym świecie – opracował użyteczną nową aplikację: Contactless Coffee Control. CCC został opracowany specjalnie dla w pełni automatycznego ekspresu do kawy Sego firmy Bravilor Bonamat. Pracownicy, goście i miłośnicy kawy mogą korzystać z tej samoobsługowej aplikacji, aby łatwo napić się bezdotykowej kawy, używając własnego smartfona.

Intuicyjna aplikacja skupia się na jednej funkcji: robieniu kawy bez dotykania ekspresu. W rzeczywistości aplikacja zastępuje funkcję ekranu dotykowego. Obejmuje kawowe specjały Sego i Twoje osobiste preferencje, nawet jeśli zmieniłeś nazwy napojów. Nie masz pod ręką smartfona? Nie martw się, nadal możesz używać ekranu dotykowego Sego.

Aplikacja komunikuje się za pomocą technologii NFC z maszyną Sego. Pobierz aplikację, zbliż smartfon do uchwytu NFC, a następnie umieść filiżankę na miejscu, wybierz napój, połącz ponownie i naciśnij start na smartfonie.

Ekspres do kawy Sego i aplikacja Contactless Coffee Control to kompletne rozwiązanie w zakresie kawy bezdotykowej. Zapewniasz swoim pracownikom i gościom czyste i bezpieczne środowisko pracy.

Firma Bravilor Bonamat opracowała aplikację CCC wyłącznie dla ekspresu do kawy Sego. Czy Twoja firma posiada Sego? Wtedy potrzebujesz tylko zestawu aplikacji CCC. Zestaw zawiera uchwyt NFC, kabel USB oraz czytnik NFC, który komunikuje się z większością smartfonów. Skontaktuj się z dealerem Bravilor Bonamat, aby uzyskać więcej informacji na temat w pełni automatycznego ekspresu do kawy Sego typu „od ziaren do filiżanki”, lub odwiedź naszą stronę internetową www.bravilor.com.

Pobierz bezpłatną aplikację ze sklepu App Store lub Google Play

Więcej informacji: https://www.bravilor.com/pl-pl/product/zestaw-do-aplikacji-sego-ccc/711