Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Zestaw Contactless Coffee Control został opracowany specjalnie dla ekspresu do kawy Sego. Pracownicy i goście mogą korzystać z aplikacji Contactless Coffee Control, aby łatwo bezdotykowo zamówić kawę w biurze lub w innym miejscu, używając własnego smartfona.

Aplikacja zastępuje funkcję ekranu dotykowego. Intuicyjna aplikacja skupia się na jednej funkcji: zaparzanie kawy bez dotykania ekspresu. Obejmuje ona specjały kawowe jakie posiada ekspres Sego i Twoje osobiste preferencje, nawet jeśli zostały zmienione nazwy napojów.

Nie masz smartfona pod ręką? Nie martw się, nadal możesz używać ekranu dotykowego Sego.

Niezawodna technologia NFC

Aplikacja komunikuje się za pomocą NFC z eskpresem Sego. Pobierz aplikację Sego CCC ze sklepu Google Play lub iOS App Store, zbliż smartfon do czujnika NFC, następnie podstaw kubek, wybierz, połącz ponownie i naciśnij start.

Czy Twoja firma ma już ekspres do kawy Sego?

Jeśli posiadasz już Sego, potrzebujesz jedynie zestawu Sego CCC. Zestaw zawiera zmodyfikowany uchwyt, kabel USB, naklejkę i czytnik NFC, który służy do komunikacji z większością smartfonów. Minimalne wymagania dla aplikacji Contactless Coffee Control to Android w wersji 6.0 i iOS w wersji 13.

Aplikacja dla automatu do kawy Sego: Contactless Coffee Control

Bravilor Bonamat przedstawia nową aplikację: Contactless Coffee Control. CCC została opracowana specjalnie do użytku razem z w pełni automatycznym ekspresem do kawy. Dzięki aplikacji do samoobsługi pracownicy oraz goście mogą zaparzyć sobie kawę w sposób zapewniający ochronę przed koronawirusem, po prostu w biurze, korzystając ze smartfona.

Producent uwzględnił wygodę użytkownika: aplikacja zastępuje ekran dotykowy ekspresu do kawy Sego. Intuicyjne narzędzie stworzono, by umożliwić jedno: zrobienie kawy bez dotykania ekspresu. W aplikacji widnieją takie same rodzaje kawy jak w maszynie Sego, nawet jeśli użytkownik zmienił nazwy napojów w preferencjach ekspresu.

„Dzięki tej aplikacji Bravilor Bonamat oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązanie, a Sego to najczęściej kupowany w pełni automatyczny ekspres do kawy w naszym portfolio. Wszystkim zależy, by panować nad rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Nasza aplikacja daje pracownikom i gościom poczucie bezpieczeństwa. Na pewno warto zdecydować się na tę niewielką inwestycję”

Guus Verheijen, dyrektor generalny Bravilor Bonamat

Aplikacja komunikuje się z automatem Sego poprzez technologię NFC. Pobierz aplikację Sego CCC, przytrzymaj swój telefon blisko czytnika NFC, pobierz aplikację, podstaw kubek, wybierz napój i wciśnij start.

Wraz z Sego i aplikacją Contactless Coffee Control zyskujesz doskonałe rozwiązanie w zakresie serwowania kawy. Zapewniasz swoim pracownikom i gościom czyste oraz bezpieczne otoczenie pracy.