Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 2 minuty

W ruchliwych miejscach Fury™ jest łatwym w użyciu blenderem barowym, który zapewnia użytkownikom tempo. Posiada duże przełączniki łopatkowe, dzięki czemu obsługa blendera jest szybka i łatwa. Wystarczy ustawić regulowany minutnik, aby pasował do przepisu i po prostu nacisnąć START, aby za każdym razem uzyskać płynne rezultaty.

Cechy charakterystyczne


Przełączniki łopatkowe plus timer

Przełączniki łopatkowe są trwałe i łatwe w obsłudze. Timer z automatycznym wyłączaniem – niezbędny dla zapracowanych barmanów, którzy dzięki niemu mogą zająć się innymi zadaniami

Dzbanek z systemem Wave-Action®

Zwykłe blendery obracają zawartość w dzbanku wokół ścianek, przez co całe kawałki mogą uniknąć ostrzy. System Wave-Action® to unikalnie zaprojektowany kontener oraz ostrza dla efektu smoothie. Jedwabiście kremowa konsystencja drinków – system Wave~Action® w połączeniu z prędkością blendu i kształtem ostrzy rozkrusza lód, zamieniając grudki w drink o kremowej konsystencji.

Mocny silnik

Silnik o mocy 880 W – konstrukcja z wytrzymałym sprzęgłem napędowym w całości wykonanym z metalu, aby zaspokoić potrzeby najbardziej obleganych barów.

Sztaplowany pojemnik 1,8 l

Odporny na uderzenia pojemnik z poliwęglanu z czytelną podziałką. Konstrukcja zespołu noża jest wyposażona w podwójne łożyska, co zwiększa żywotność pojemnika.

Całkowicie metalowe sprzęgło napędu

Trwałe, całkowicie metalowe sprzęgło napędu. Czujnik poduszki pojemnika wyłącza silnik, gdy nie jest on na miejscu, aby zapobiec nieostrożnemu szlifowaniu sprzęgła i przedłużyć żywotność pojemnika.

Dożywotnia gwarancja na mechanizm tnący i ostrze ze stali nierdzewnej

Producent zapewnia, że te elementy będą wolne od wad materiałowych lub produkcyjnych przez cały okres ich eksploatacji.

Dane techniczne


Moc: 880W
Zasilanie: 230V / 50/60 Hz
Pojemność dzbanka : 1,8L
Wymiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 178 x 203 x 457 mm
Waga: 6,3kg
Porównanie blenderów Hamilton Beach