Szkolenia
Czas czytania: 2 minuty
Nie odnaleziono wydarzeń!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z wykorzystania schładzarko-zamrażarek szokowych marki Rilling oraz pakowarek próżniowych Henkelman

26.09.2023 w godz. 11.00 – 14.00

Racjonalne przygotowanie potraw jest codziennym wymogiem w profesjonalnej kuchni. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa na bezpłatny pokaz schładzarek szokowych marki Rilling oraz pakowarek próżniowych firmy Henkelman.

„Świeżo przygotowane smakuje najlepiej” to twierdzenie śmiało możemy odłożyć do akt.

Schładzanie szokowe poprawia ekonomikę i wydajność pracy. Pracując na porcjach oszczędza się czas, a możliwość przygotowania większych ilości potraw równocześnie pozwala zmniejszyć koszty. Pokażemy wymierne korzyści ze stosowania schładzarek oraz praktyczne wykorzystanie ich w gastronomii. Każdy pracujący w gastronomii wie, jak ważne jest szybkie schładzanie i zamrażanie potraw. Szczególnie, gdy chcemy podać je w późniejszym czasie, przy jednoczesnym uniknięciu utraty zapachów i aromatów. Dzięki metodzie Cook&Chill jest to możliwie! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami Pro/Pro+.

Henkelman to doświadczenie – firma Henkelman od trzydziestu lat produkuje wyłącznie maszyny do próżniowego pakowania wszelkich towarów. Rocznie z fabryk Henkelman wychodzi 12000 maszyn. Używane są na całym świecie i uważane za solidne i wydajne. Marka Henkelman uznawana jest za lidera branży komorowych maszyn pakowania próżniowego. Maszyny Henkelman produkowane są z naciskiem na solidność i niezawodność, stosowane są najlepsze, nie najtańsze rozwiązania. Zakup urządzeń Henkelman to inwestycja zwracająca się przez wiele lat. Henkelman to również pewność dostępności serwisu i części.