AktualnościSzkolenia
Czas czytania: 3 minuty

Szacowany czas czytania: 7 minut

Nie odnaleziono wydarzeń!

„Świeżo przygotowane smakuje najlepiej” to twierdzenie śmiało możemy odłożyć do akt.

Zapraszamy na bezpłatny pokaz schładzarko-zamrażarek szokowych marki Rilling oraz urządzeń Robot Coupe (Robot Cook, Blixer, C80) – 22.03.2022

Racjonalne przygotowanie potraw jest codziennym wymogiem w profesjonalnej kuchni. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa na bezpłatny pokaz schładzarek szokowych marki Rilling oraz urządzeń Robot Coupe (Robot Cook, Blixer, C80).

Schładzanie szokowe poprawia ekonomikę i wydajność pracy. Pracując na porcjach oszczędza się czas, a możliwość przygotowania większych ilości potraw równocześnie pozwala zmniejszyć koszty. Pokażemy wymierne korzyści ze stosowania schładzarek oraz praktyczne wykorzystanie ich w gastronomii. Każdy pracujący w gastronomii wie, jak ważne jest szybkie schładzanie i zamrażanie potraw. Szczególnie, gdy chcemy podać je w późniejszym czasie, przy jednoczesnym uniknięciu utraty zapachów i aromatów. Dzięki metodzie Cook&Chill jest to możliwie! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami Pro/Pro+.

Od roku 1961 firma Robot-Coupe projektuje, opracowuje i produkuje, we Francji, urządzenia dla gastronomii. Niektóre z modeli stały się nieodzownymi bestsellerami, sprawiając, że firma Robot-Coupe zdobyła niekwestionowaną pozycję lidera.

Pokaz Rilling oraz Robot Coupe

22.03.2022

Pokaz Rilling PRO/PRO Plus

7.10.2021