Oferta dla gastronomiiUtrzymanie higienyZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

[shoperbox id=”25″]

Gama zmywarek z systemem świeżej wody została w całości zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech. Jest przeznaczona przede wszystkim do biur, żłobków, szkół, szpitali oraz domów opieki. Najwyższe standardy higieny są gwarantowane przez termiczną dezynfenkcję w oraz system automatycznej wymiany wody podczas każdego cyklu.

SMEG posiada 50-letnie doświadczenie w produkcji zmywarek oraz 30-letnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych systemów czystości oraz termicznej dezynfekcji, przeznaczonych do sektora medycznego. Doświadczenie to pozwoliło stworzyć nową kolekcję zmywarek z systemem świeżej wody, adresowanych dla profesjonalistów z sektora szpitalnego, szkolnego, biurowego oraz wszędzie tam, gdzie wymagane są najwyższe standardy higieniczne.

OPTYMALNE REZULTATY ZMYWANIA

Połączenie wyjątkowych rozwiązań projektowych oraz technicznych, takich jak innowacyjny system płukania, gwarantuje optymalne rezultaty zmywania i płukania w każdych warunkach. Imponująca wysokość użytkowa przedstawionych urządzeń pozwala na zmywanie naczyń praktycznie w każdym rozmiarze.

SYSTEM SOFT START

Wszystkie zmywarki SWT zostały wyposażone w elektroniczny system Soft Start, który kontroluje moc pompy zmywania. W celu zabezpieczenia szkła oraz delikatnych naczyń, początkowo woda jest wprowadzana do komory przy niskim ciśnieniu, aby później osiągnąć maksymalny poziom.

SYSTEM FILTRACYJNY

We wszystkich zmywarkach SWT znalazł zastosowanie wyjątkowy system filtrowania wody do zmywania, tak aby zagwarantować optymalną jakość. W celu codziennej konserwacji filtr można łatwo zdemontować.

IDEALNE DOZOWANIE

Modele SWT mogą wykorzystać tradycyjny system dozowania, który znajduje się na wewnętrznej stronie drzwi, przeznaczony do tabletek. Ponadto istnieje możliwość zamontowania pompy perystaltycznej (modele „D”), co pozwala na wykorzystanie profesjonalnych detergentów płynnych.

NIEPRZERWANA REGENERACJA ZMIĘKCZACZA WODY

Zastosowanie zintegrowanego systemu ciągłego zmiękczania wody – we wszystkich modelach – gwarantuje optymalną jakość wody, a tym samym idealne efekty zmywania.

IMPONUJĄCE MOŻLIWOŚCI ZAŁADUNKU

Wieloletnie doświadczenie SMEG pozwoliło zaprojektować efektywny system zmywania z dwoma koszami, maksymalizując możliwość załadunku urządzenia.

Dzięki zastosowaniu akcesorium KSLR260 mogą być również używane profesjonalne kosze 500 x 500 w miejsce standardowego, dolnego kosza.

AUTOMATYCZNE OTWARCIE

Funkcja ta pozwala na automatyczne otwarcie drzwi na koniec cyklu zmywania, dzięki czemu optymalizowany jest proces suszenia naczyń.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Tradycyjna zmywarka profesjonalna charakteryzuje się wysokim zużyciem energii elektrycznej, ponieważ temperatura wody w komorze oraz bojlerze utrzymywana jest również wtedy, gdy urządzenie nie funkcjonuje. Przez większą część dnia, gdy zmywarka jest włączona w trybie gotowości, a nie funkcjonuje, przekłada się to na marnowanie energii elektrycznej.

Zmywarka z systemem świeżej wody SWT zużywa wyłącznie energię elektryczną podczas mycia naczyń, co pozwala na znaczące oszczędności w porównaniu z innymi urządzeniami profesjonalnymi.

PROGRAMY I FUNKCJE

Wszystkie modele z kolekcji SWT zostały wyposażone w programy oraz specjalne funkcje, które zwiększają ich wszechstronność, gwarancję higieny oraz oszczędność energii elektrycznej.

MODELE

Oferta zmywarek z systemem świeżej wody SWT składa się z 3 modeli z podwójnym koszem. Aby spełnić najwyższe wymogi urządzenia wyposażono w 7 programów zmywania oraz opcję termicznej dezynfekcji.

Seria SWT260

Modele SWT260 wyposażone są w elastyczny program krótkich cykli zmywania oraz program z termiczną dezynfekcją.

Seria SWT262

Modele SWT262 charakteryzują się programami z płukaniem w 85°C oraz 2 programami z termiczną dezynfekcją.

Seria SW262

Modele SW262 charakteryzują się krótkimi cyklami zmywania, szczególnie rekomendowane do biur.