Utrzymanie higienyZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Zmywarki Miele Professional, z ich innowacyjną, solidną techniką na potrzeby profesjonalne i dostosowanymi do rodzaju naczyń programami myjącymi, znacznie wykraczającymi poza wymagania gospodarstwa domowego, są w całości ukierunkowane na zastosowanie profesjonalne. Różnorodne możliwości przyłączeniowe i wydajne grzałki zapewniają krótkie czasy pracy przy optymalnych rezultatach zmywania i najwyższej ekonomiczności. Moduły dozujące gwarantują efektywne zastosowanie środków myjących i nabłyszczających, podczas gdy systemy uzdatniania wody optymalizują rezultaty zmywania.

System zmywania świeżą wodą

W zmywarkach z systemem zmywania świeżą wodą po każdej fazie płukania odbywa się wymiana wody. Na koniec następuje dokładne spłukanie w temperaturze dopasowanej do ładunku. Metoda ta zapewnia perfekcyjne rezultaty zmywania i wysoki poziom higieny, który znacznie przekracza standardowe wymagania stawiane profesjonalnym zmywarkom. Zmywarki z systemem świeżej wody Miele Professional dodatkowo wyróżnia najwyższa ekonomiczność i krótkie czasy przebiegów. Przy ilości do 40 cykli dziennie system zmywania świeżą wodą pracuje bardziej ekonomicznie niż system zbiornikowy.

Innowacje na najwyższym poziomie

Od ponad 111 lat hasło przewodnie „Immer besser” motywuje nas do poszukiwania wyjątkowych rozwiązań dla naszych klientów. Dlatego wysoka innowacyjność światowej marki Miele stała się już synonimem praktycznych produktów, które imponują maksymalną ekonomicznością i doskonałymi rezultatami pracy. Inżynierowie Miele Professional inwestują dużo czasu i energii w rozwijanie innowacyjnych cech urządzeń, ułatwiających codzienną pracę. Oprócz perfekcyjnych rezultatów czyszczenia system zmywania świeżą wodą zapewnia na przykład wysoki standard higieniczny przy równoczesnym zmywaniu na dwóch poziomach.

Możliwości elastycznego ustawienia i zabudowy

Możliwość zabudowy podblatowej w ciągach kuchennych: Profesjonalne zmywarki z systemem świeżej wody można łatwo zintegrować w ciągu kuchennym. Bogata oferta akcesoriów umożliwia znaczne dopasowanie do każdej sytuacji oraz przebudowę do ustawienia wolno stojącego.

Doskonałe rezultaty w mgnieniu oka

Na 1 miejscu stawiają Państwo krótkie czasy pracy i doskonałe rezultaty? Najlepszym wyborem będą więc zmywarki Miele Professional: przyłącza ciepłej wody i prądu trójfazowego, inteligentna technologia zmywania oraz wydajna pompa grzejna dają najlepsze czasy pracy i optymalne rezultaty czyszczenia. Warto skorzystać na wielu innowacyjnych elementach wyposażenia, które dzień w dzień w najkrótszym czasie doprowadzą naczynia do lśnienia.

Najwyższy komfort obsługi

3-wierszowy wyświetlacz na środku panelu sterowania informuje o wybranym programie i aktualnym statusie. Za pomocą wygodnego sterowania Touch on metal można łatwo dokonywać ustawień ważnych parametrów programu. Kolejna zaleta płaskiej powierzchni panelu obsługi: można go dokładnie wyczyścić.

Nigdy więcej brakującego środka czyszczącego

Dzięki WiFiConn@ct mają Państwo swoje urządzenia Miele zawsze pod kontrolą. Oprócz komunikatów stanu widzą Państwo także poziom napełnienia środka czyszczącego. Jeżeli będzie się on powoli kończył, zostaną Państwo o tym automatycznie poinformowani poprzez komunikat Push, po czym w porę będzie możliwe zamówienie środka czyszczącego, wykonując tylko kilka kliknięć. Wszystko, co do tego jest potrzebne, to aplikacja Miele@mobile.

Najwyższe bezpieczeństwo

Specjalne programy do szczególnie higienicznego przygotowywania ładunku, np. w kuchniach stacjonarnych w szpitalach i domach opieki.

Delikatność dla perfekcyjnego połysku

Miękka woda ułatwia wprawdzie dokładne mycie naczyń, ale jest agresywna dla szkła. Dlatego w programie do szkła w zmywarkach Miele Professional zastosowanie znajduje Perfect GlassCare. Technologia ta precyzyjnie dostosowuje twardość wody, aby dokładnie, a przy tym łagodnie umyć całe szkło.

Perfekcyjne rezultaty na wszystkich poziomach

Zmywarki Miele Professional umożliwiają zastosowanie plastikowych koszy o wymiarach 500 × 500 mm na dwóch poziomach zmywania. Warunkiem jest wyposażenie w opcjonalną podstawę ze stali szlachetnej na kosz górny. Na dolnym poziomie za podstawę służy kosz z wyposażenia seryjnego.  Dzięki trzem ramionom spryskującym na obu poziomach osiągane są perfekcyjne rezultaty zmywania.

Opcjonalne dozowanie detergentów w płynie

W celu wygodnego i ekonomicznego stosowania płynnego detergentu można opcjonalnie podłączyć moduł dozowania płynów. Dzięki dokładnemu dozowaniu można osiągnąć optymalne rezultaty czyszczenia. Dodatkowo automatyczne dozowanie płynów ułatwia obsługę.