AktualnościOferta dla gastronomiiUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 3 minuty

Nowy nowoczesny sterownik, jako standard we wszystkich urządzeniach chłodniczych i mroźniczych Rilling

Sterownik został wstępnie skonfigurowany fabrycznie i optymalnie przystosowany do urządzeń chłodniczych Rilling. Steruje on wszystkimi funkcjami chłodzenia i mrożenia, a dzięki adaptacyjnemu zarządzaniu rozmrażaniem i funkcjami energooszczędnymi zapewnia bezproblemową eksploatację.

Dzięki technologii dotykowej powierzchnia jest gładka, a jej czyszczenie nie nastręcza trudności. Biały wyświetlacz LED umożliwia w każdej chwili skuteczny odczyt. Oprócz systemu alarmowego zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury, błędu czujnika, otwarcia drzwi, opcjonalnie dostępne są do komunikacji różne możliwości łączności:

Połączenie przez Wi-Fi

Możliwość monitorowania zdalnego urządzeń chłodniczych Rilling, w oparciu o platformę typu cloud. Proste lokalne połączenie z Internetem przez WiFi i opcjonalnie dostępny moduł WiFi wystarczają, aby połączyć urządzenia Rilling z systemem typu cloud. Dzięki temu możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniami przez komputery PC, tablety lub smartfony. Odpowiedni design i graficzne interfejsy użytkownika, które są przystosowane do intuicyjnego zastosowania, sprawiają, że możliwe są natychmiastowe rozwiązania.

Platforma została zaprojektowana w taki sposób, że jest łatwo zrozumiała w obsłudze zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalnych użytkowników. Dzięki odpowiednim działaniom zabezpieczającym w odniesieniu do dostępu i danych, jeden lub kilku operatorów może konfigurować zdalnie parametry, wyświetlać dane HACCP (także w postaci grafik) i pobierać zapisy w popularnych formatach, jak XLSX, CSV i PDF.

Do najważniejszych funkcji zaliczają się komunikaty alarmowe, które system wysyła automatycznie pod wybrany adres mailowy.

Połączenie przez Bluetooth / Profesjonalne rozwiązanie HACCP

Połączenie przez port RS485

Do wizualizacji niezbędna jest aplikacja, która jest dostępna nieodpłatnie na Android i iOS (EVconnect). Przez opcjonalnie dostępny w ofercie Rilling zewnętrzny moduł BT(Bluetooth) możliwe jest odpowiednie sterowanie i zarządzanie naszym urządzeniem. Moduł bluetooth jest jednocześnie rejestratorem danych, który automatycznie zapisuje zbierane informacje. Ze smartfonu lub tabletu można wygodnie wyświetlać i pobierać zapisane dane, w postaci tabel lub grafik, jak również śledzić alarmy i status urządzeń. Aplikacja ma możliwość eksportu danych, jako plik CSV.