Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 3 minuty

MasterBAR to kompleksowa oferta, która umożliwia stworzenie baru nie tylko wysoce funkcjonalnego, ale także o wyjątkowym designie. Elegancka linia frontów i dbałość o najmniejsze detale zadowolą nawet największych estetów, a nieograniczone możliwości wykończenia baru oraz interesujące rozwiązania, takie jak mrożony kontuar, pozwalają na dopasowanie jego designu do charakteru lokalu. 

Aby zapewnić pełną funkcjonalność konstruktorzy opracowali szereg innowacyjnych rozwiązań. Zaproponowane rozwiązania są efektem wieloletniego doświadczenia w branży gastronomicznej oraz współpracy z barmanami, których sugestie i uwagi przekształcono w gotowy produkt. Bogata oferta elementów mroźniczych, chłodniczych i neutralnych pozwala na dostosowanie linii barowej także do małej przestrzeni, a liczna grupa elementów dodatkowych umożliwia optymalne zorganizowanie stanowiska pracy barmana. 

Modułowy system kompleksowej zabudowy barowej MasterBAR

Jakość i estetyka 

Grubość drzwi, zastosowane zawiasy i wyprofilowane uchwyty są identyczne we wszystkich modułach, co przy zestawianiu elementów neutralnych z urządzeniami daje efekt spójności i poczucie wyjątkowej harmonii. 

Trwałość 

Zastosowane najwyższej jakości materiały oraz opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na długoletnie użytkowanie baru. 

Nowoczesny design 

Elegancka linia frontów oraz atrakcyjny sposób podświetlenia prze- szklonych drzwi światłem LED zadowolą nawet największych estetów, a różnorodność materiałów wykończeniowych zabudowy frontu baru daje nieograniczone możliwości i pozwala idealnie dostosować go do charakteru lokalu. 

Funkcjonalność 

Zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni w sposób funkcjonalny wszystkimi niezbędnymi w pracy barmana elementami dodatkowymi, takimi jak półka na butelki, wanna izolowana na lód, miejsce na beczkę z piwem, pojemnik na odpadki czy szuflada z wybijakiem na fusy.