Aplikacje
Czas czytania: < 1 minuta

Dzięki aplikacji WMF MyCoffee możesz generować własne specjały kawowe, które możesz otrzymać z dowolnego ekspresu do kawy WMF wyposażonego w interfejs WMF MyCoffee Bluetooth LE.

Stwórz swój osobisty profil z imieniem i zdjęciem. Oba pojawiają się w ekspresie do kawy po przesłaniu ulubionego napoju z aplikacji. Jeśli Twój ekspres do kawy jest skonfigurowany z ograniczeniami dostępu lub księgowością biurową, możesz tutaj również przechowywać swoje dane dostępowe.

Aplikacja oferuje podstawowe przepisy, które można łatwo dostosować do własnych preferencji i zapisać pod indywidualną nazwą. Możesz podzielić się swoim ulubionym napojem z przyjaciółmi za pośrednictwem Facebooka, Whatsapp lub e-maila, którzy mogą przenieść przepis do Twojej aplikacji MyCoffee.

Twoje osobiste statystyki pokazują spożycie kawy i preferencje. Sam określ okres obserwacji i poziom szczegółowości swoich statystyk.

Aplikacja WMF MyCoffee jest kompatybilna z ekspresem WMF1100S i będzie dostępna we wszystkich obecnych profesjonalnych ekspresach do kawy w 2017 roku.

Pobierz bezpłatną aplikację ze sklepu App Store.