Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Systemy wielokrotnego użytku stają się coraz popularniejsze. Zmywanie kubków i pokryw z tworzywa sztucznego stanowi wyzwanie z powodu ich niskiej masy i problemów z suszeniem tego materiału. Aby rozwiązać ten problem, Winterhalter opracował specjalne połączenie środka myjącego z nabłyszczaczem. Środki chemiczne do zmywania zapewniają w przypadku kubków z tworzywa sztucznego nie tylko doskonałe rezultaty zmywania, ale przede wszystkim także najlepszy z możliwych proces suszenia.  

Podczas mycia kubków Winterhalter stawia na kompleksowe rozwiązanie: Kosze, środki chemiczne do zmywania i ustawienia maszyny (temperatura, czas zmywania i ciśnienie wody) są dokładnie ustawione na mycie i suszenie tworzywa sztucznego. Ten system oferuje wyraźne korzyści: Efekty mycia i suszenia są doskonałe, sam proces nie zabiera dużo czasu, a obsługa jest prosta i bezpieczna.

Optymalne połączenia do mycia kubków


Podczas zmywania kubków pojawia się duży problem. Tworzywo sztuczne suszy się powoli. To ma znaczenie przy przechowywaniu kubków, ponieważ te układane są najczęściej jeden na drugim, aby oszczędzić miejsce. System zmywania kubków firmy Winterhalter oferuje pełne bezpieczeństwo higieniczne: W połączeniu ze specjalnie opracowanymi środkami chemicznymi do zmywania można zredukować do minimum pozostałą wilgoć. Ta jest tak nieznaczna, że kubki zaraz po myciu można bez obaw poukładać jeden na drugim.

ŚRODEK MYJACY F 420 e

 • ekologiczny, płynny środek do czyszczenia – z oznakowaniem EU-Ecolabel
 • bezzapachowy, nie zawiera chloru ani fosforanów
 • wysoce skuteczny w przypadku białka, miąższu owoców i pozostałości mineralnych

NABŁYSZCZACZ B 170 XD

 • wysokoskoncentrowany, neutralny nabłyszczacz
 • najlepszy z możliwych wynik suszenia w przypadku kubków z tworzywa sztucznego
 • pozwala na składowanie w stos suchych i pozbawionych zarazków kubków

Zamierzają Państwo umyć tylko kilka kubków? Czy też oprócz kosza na kubki potrzebują także rozwiązania na pokrywy? Nie ma problemu: Dzięki różnym wkładkom system zmywania kubków firmy Winterhalter oferuje indywidualne rozwiązanie. Dzięki temu są Państwo doskonale przygotowani na wszystkie sytuacje.

 • Kosz na kubki, rozmiar S na 16 kubków
 • Kosz na kubki, rozmiar L na 25 kubków
 • Wkładka na kubki, rozmiar S do koszy na naczynia szklane i bistro (4 kubki)
 • Wkładka na kubki, rozmiar L do koszy na naczynia szklane i bistro (5 kubków)
 • Pokrywa na kosz na kubki (9 pokryw)

Podczas wsuwania kosza kubki są automatycznie mocowane za pomocy pałąka, a kosz zostaje zablokowany. Oznacza to, że także przy wysokim ciśnieniu wody kubki są chronione przed przewróceniem i nie napełniają się wodą.

Zalety systemu zmywania kubków


Najwyższy poziom czystości
Typowe dla Winterhalter: najwyższej klasy czyste kubki wielokrotnego użytku. Z gwarantowanym bezpieczeństwem higienicznym.  
Szybko
Czystość i gotowość do ponownego użycia w mig: Zmywanie kubków trwa mniej niż dwie minuty. W koszu mieści się maksymalnie 25 kubków. 
Bezpieczne trzymanie
Kubki się nie przewracają: Specjalnie zaprojektowany kosz trzyma kubki pewnie na miejscu nawet pod wysokim ciśnieniem wody. Duże i małe. 
Prosta obsługa
Sprytne rozwiązanie: Po włożeniu kosza jest on automatycznie blokowany. Możliwa również ręczna blokada.
Możliwość układania w stosy
Nie ma problemu: Po umyciu kubki można układać jeden na drugim, aby zaoszczędzić miejsce. Higieniczne bezpieczeństwo.
Możliwość doposażenia
System zmywania kubków jest dostępny dla różnych serii maszyn. Z możliwością łatwego doposażenia. 

System zmywania kubków firmy Winterhalter jest dostępny dla różnych serii i rozmiarów maszyny. Doposażenie jest zawsze możliwe.

BEZ KOSZA DO ZMYWANIA KUBKÓW
Kubki wielokrotnego użytku przewracają się stosunkowo szybko, wypełniają się wodą myjącą i słabo się suszą.

Z KOSZEM DO ZMYWANIA KUBKÓW
Pewne trzymanie kubków w koszu i pierwszorzędne rezultaty zmywania dzięki zoptymalizowanemu procesowi suszenia.

Jesteś zainteresowany systemem zmywania kubków Winterhalter?

Chętnie doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach związanych ze zmywaniem kubków, odpowiemy na Państwa pytania i znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa.