Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 3 minuty

Szacowany czas czytania: 5 minut

Winterhalter wynosi zmywanie przemysłowe na wyższy poziom: wraz z pierwszą zmywarką, za którą płaci się tylko wtedy, gdy maszyna pracuje. Oznacza to wyższą jakość zmywania dla wszystkich − bez względu na środki finansowe i zachowaniem całkowicie elastycznego podejścia.

Dla kogo polecamy system PAY PER WASH?

Dla nowatorskich gastronomów

Patrzysz w przyszłość i kwestionujesz tradycyjny sposób myślenia? Chcesz korzystać z rzeczy, których nie posiadasz? Zachwycają Cię modele typu cash sharing? Witamy w PAY PER WASH i obliczaniu kosztów zależnych od użytkowania: Płać za zmywarkę tylko wtedy, gdy faktycznie z niej korzystasz.

Dla dokładnie kalkulujących gastronomów

Doceniasz klarowność i chciałbyś, aby Twoje kalkulacje były wiążące? Chcesz dokładnie wiedzieć, jakie czekają na Ciebie wydatki i w jakiej wysokości? Policz z PAY PER WASH i oszczędź sobie nieoczekiwanych kosztów dodatkowych. Tu otrzymasz tylko jedną jedyną kwotę − wszystko wliczone w cenę.

Dla nowych przedsiębiorców

Planujesz założenie własnej działalności w branży gastronomicznej? Chcesz profesjonalnie wyposażyć swoją kuchnię, ale Twoje środki finansowe są ograniczone? Zdecyduj się na PAY PER WASH i spełnij swoje marzenie o własnej działalności! Wykorzystaj jakość marki Wintehalter bez inwestycji początkowych.

Dla działających sezonowo

odziarnia, ogródek piwny, bar na plaży lub schronisko górskie: Jesteś właścicielem firmy działającej sezonowo? Nie masz stałego obłożenia przez cały rok? Zatem PAY PER WASH to doskonałe rozwiązanie: Koszty za zmywanie pojawiają się tylko wtedy, gdy masz gości, a Twoja maszyna chodzi. Brak obrotów, brak kosztów!

Zalety PAY PER WASH

  • Brak konieczności inwestowania – Już nie musisz się martwić, czy wystarczy pieniędzy: Wraz z PAY PER WASH otrzymuje się kompletny system Winterhalter bez inwestowania.
  • Brak ryzyka – Chroń siebie przed nieoczekiwanymi kosztami: W przypadku PAY PER WASH brak dodatkowych kosztów związanych z konserwacja czy naprawą sprzętu. Płacisz wcześniej ustaloną cenę. Wszystko inne jest w naszej gestii.
  • Brak kosztów stałych – Płać za zmywanie tylko wtedy, gdy działa biznes: W przypadku PAY PER WASH rozliczenie odbywa się po rzeczywistym wykorzystaniu − stała cena za proces zmywania. Te wydatki można odpisać natychmiast od podatku jako koszty eksploatacyjne.
  • W pełni elastycznie – Pozostań niezależny i elastyczny: Umowa PAY PER WASH nie ma minimalnego okresu umownego i może być wypowiedziana bez dodatkowych kosztów. Oznacza to brak długoterminowych zobowiązań, pełną elastyczność!
  • Cena zawiera wszystko – Kalkuluj przy pomocy jasnych i przejrzystych kosztów: W PAY PER WASH cena zawiera wszystko. Maszyna, stoły i kosze, uzdatnienie wody, chemia myjąca, konserwacja i serwis. Kompleksowy pakiet!
  • Najlepsza jakość – Postaw na prawdziwą jakość marki: PAY PER WASH działa z komponentami systemu Winterhalter. Są one optymalnie do siebie dopasowane i gwarantują perfekcyjne rezultaty zmywania!

Maszyny dostępne w systemie PAY PER WASH

Seria UC

Mała. Uniwersalna. Niezawodna. Perfekcyjna maszyna podblatowa. Do naczyń, sztućców i szkła.

Seria PT

Perfekcyjne, szybkie i oszczędne mycie. Solidna maszyna kapturowa. Dostosowana do Państwa indywidualnych wymagań.

Czy przekonały Cię zalety PAY PER WASH? Masz jeszcze pytania lub życzysz sobie indywidualnej konsultacji?

Wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy

    Pobierz bezpłatną aplikację ze sklepu App Store lub Google Play

    Więcej informacji: https://www.pay-per-wash.biz/pl_pl/