Oferta dla gastronomiiOferta dla sklepówPiecePiece konwekcyjno-parowe
Czas czytania: 2 minuty

Pojemnik wędzarniczy.

Wędzony aromat: prawdziwy, oryginalny, indywidualny. VarioSmoker działa z wykorzystaniem wszystkich popularnych materiałów wędzarniczych, takich jak zrębki drewniane czy pellet. Wybór materiałów do wędzenia, temperatury w komorze oraz odpowiednie przygotowanie produktów wpływają na aromat i intensywność wędzenia.

Wędzone aromaty bez konieczności posiadania pieca wędzarniczego – bezpośrednio z pieca konwekcyjno-parowego. VarioSmoker umożliwia nadawanie mięsom, rybom i warzywom naturalnego aromatu wędzonego, którego intensywność można dostosować zgodnie z upodobaniem. Przyrządzanie potraw w niskich temperaturach także nie jest wyzwaniem. Dzięki rozwiązaniu Włącz & Pracuj początki przygody z wędzeniem są bardzo proste: inteligentne ścieżki przyrządzania potraw w iCombi Pro umożliwiają sterowanie VarioSmoker za pośrednictwem portu USB i gwarantują optymalne i profesjonalne rezultaty gotowania i wędzenia.

Plug & Play.

Wystarczy połączyć iCombi Pro z VarioSmoker za pomocą USB, uruchomić VarioSmoker i już można kierować pracą za pośrednictwem inteligentnych ścieżek przyrządzania. Po upływie krótkiego czasu rozgrzewania inteligencja iCombi Pro zagwarantuje optymalny i profesjonalny rezultat gotowania i wędzenia. VarioSmoker można stosować również we wszystkich piecach konwekcyjno-parowych sprzed 1997 r., ale w trybie ręcznym

Intensywne. Proste. Znakomity smak.

Inteligentne ścieżki przyrządzania potraw.

Po podłączeniu VarioSmoker do urządzenia za pomocą złącza USB w iCookingSuite wyświetlą się ścieżki przyrządzania. Gwarancja optymalnego rezultatu wędzenia. Aby wpłynąć na intensywność i aromat wędzenia, można dodatkowo podjąć indywidualne przygotowania wstępne.

Wędzenie w niskiej temperaturze.

Z wykorzystaniem VarioSmoker można wędzić produkty już w temperaturach od 35°C do 40°C. Wentylator obraca się wtedy bardzo powoli i nie jest stosowane nagrzewanie. Zalety: w ramach tej delikatnej metody przyrządzania potrawy nie tracą składników odżywczych, produkty są dłużej przydatne do spożycia i zyskują typowe aromaty wędzone.

Uchwyt na adapter sieciowy.

VarioSmoker jest dostarczany z regulowanym uchwytem na adapter sieciowy, który można przymocować do pieca konwekcyjno-parowego RATIONAL. Dzięki niemu adapter sieciowy jest zawsze umieszczony na odpowiedniej wysokości. Podczas przerw w korzystaniu z pojemnika wędzarniczego można go wygodnie zawiesić na uchwycie.