BufetOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Połączenie bardzo dobrej jakości, funkcjonalności oraz najnowszych trendów w gastronomii to kryterium stosowane przez producenta marki Verlo. 

Marka Verlo oferuje również kompleksowe wyposażenie sali bankietowej i imprez outdoorowych w podgrzewacze, meble kateringowe i wiele innych. 

Moduły Verlo wykonane są z litego dębu i impregnowane olejem roślinnym, dzięki czemu są niezwykle eleganckie, uniwersalne i praktyczne. Widoczne słoje nadają elementom modny, rustykalny charakter. 

Naturalne drewno, neutralny wygląd, różnorodność elementów, wiele możliwości w komponowaniu wariantów sprawia, że bufet może być dopasowany do każdej przestrzeni hotelowej niezależnie od jej stylu.

Połączenie drewna z porcelaną, szkłem hartowanym, modnymi elementami z miedzi, sprawi że prezentacja dań bufetowych będzie doskonała.

Moduły pozwalają konstruować bufet dopasowany do każdej przestrzeni. Tworzy to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Verlo to idealne rozwiązanie dla lokali ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania, które można ustawiać i zmieniać według potrzeb i upodobań.