BufetOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Marka VERLO powstała w 2014 roku, w oparciu o ponad 20 letnie doświadczenie w koncepcyjnym wyposażaniu bufetów hotelowych. Utożsamia to czym jest klasyczny design – szlachetne materiały, harmonię formy i funkcjonalność, obowiązkową przy projektowaniu bufetów hotelowych oraz cateringowych. Produkty nie tylko przykuwają wzrok designem, ale zapewniają komfort użytkowania najbardziej wymagającym, proponując nowoczesne i całościowe rozwiązania dla branży HoReCa.

MODUŁOWOŚĆ

Modułowe rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności – systemy można swobodnie ze sobą zestawiać, aby zachować spójność z celebrowaną okazją oraz wystrojem wnętrza.

DREWNO

Do produkcji asortymentu producent używa szlachetnych materiałów – wytrzymałego, odpornego na ścieranie i impregnowanego najwyższej jakości olejami roślinnymi drewna dębowego.

JAKOŚĆ

Stosowane komponenty zostały dobrane tak, aby jak najlepiej spełniały swoje przeznaczenie oraz zapewniały wysokie standardy higieny.

Verlo to świadoma ekologicznie marka, która stawia na zrównoważoną produkcję. Ich elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskiwane są z kontrolowanych upraw w Polsce.