Akcesoria kuchenneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Nowa koncepcja opakowań na wynos dla gastronomii i dużych kuchni, która chroni środowisko i pozwala redukować ilość odpadów. Ten system pojemników cateringowych wielokrotnego użytku gwarantuje elastyczność i niezależność.

ZMIENIA SIĘ ŚWIAT, ZMIENIA SIĘ KONSUMPCJA

Zwiększa się popyt na zrównoważoną konsumpcję. Dotyczy to zarówno produktów niespożywczych, spożywczych, jak i ich opakowań. Bodźce ku temu pochodzą z kilku kierunków:

NOWE PRZEPISY I ROZPORZĄDZENIA

Opakowania wielokrotnego użytku na żywność i napoje na wynos mają w przyszłości pomóc w ograniczaniu ilości odpadów, oszczędzaniu surowców i ochronie środowiska. Poprzez nowe przepisy w ustawie o opakowaniach i innych ustawach wdrażane jest prawo UE.

WIĘKSZA ŚWIADOMOŚĆ KONSUMENTÓW

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość ochrony środowiska, ochrony klimatu i redukcji odpadów. Zapotrzebowanie na produkty przyjazne dla środowiska i odpowiednie opakowania stale rośnie.

FUNKCJONALNOŚĆ I DESIGN


Przemyślane, funkcjonalne i naturalnie zrównoważone.

System pojemników cateringowych wielokrotnego użytku, który przekona wszystkich. 

Całkowicie podlegające recyklingowi pojemniki cateringowe wykonane są z jednomateriałowego polipropylenu

  • design, jakość i produkcja Made in Germany
  • pojemniki te nadają się do użytku w kuchence mikrofalowej i do mycia w zmywarkach profesjonalnych
  • niezawodnie odporne na temperaturę
  • kształty i rozmiary pojemników cateringowych są dostosowane do popularnych pojemników transportowych używanych w gastronomii

Najwyższe standardy

Jako producent profesjonalnych narzędzi kuchennych firma Thermohauser zwraca szczególną uwagę na wysokiej jakości i trwałe materiały oraz dużą funkcjonalność. Na rynku dostaw żywności czas jest ważnym czynnikiem i trzeba być szybkim. Jednocześnie nic nie powinno się rozlewać. Dlatego położono nacisk na bezpieczną pokrywę, która jest również lekko przezroczysta, co ułatwia identyfikację zawartości.

Dobrze przemyślany projekt

GoodBowl zapewnia nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność. Pokrywka i podstawa są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały i ułatwiały ich układanie. Zapewnia to pewny chwyt podczas transportu misek. Działa to nawet wtedy, gdy używasz różnych rozmiarów misek.

Szczegółowa funkcjonalność

GoodBowls powstają na potrzeby restauratorów, firm cateringowych i firm kurierskich. Krzywki układające się na bokach misek zapobiegają zacinaniu się tac po procesie płukania, ponieważ powietrze może cyrkulować.

Wytrzymałe

Zastawa stołowa używana w gastronomii jest intensywnie użytkowana. Dlatego wszystkie pojemniki GoodBowls są wykonane z wytrzymałego PP. Ponadto można je stosować w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce zgodnie z normą DIN EN 12875-2:2002-03. Możliwych jest ponad 1000 cykli płukania!

MISKI W NAJLEPSZEJ FORMIE


GoodBowl Big (duży). 

Miska GoodBowl do dań głównych, makaronów, zup, dużych sałatek i nie tylko.
Pojemność 1300 ml

GoodBowl Twin (dwukomorowy). 

W formacie takim jak duża miska GoodBowl Big. Ale z dwiema oddzielnymi komorami. Idealnie nadaje się np. do dań głównych z dodatkami lub sosami.
Pojemność 600 ml + 400 ml

GoodBowl Tiny (mały). 

Idealna do sałatek, deserów i przekąsek. Pojemność 550 ml

Transport większych partii

Ze względu na specyficzny kształt misek GoodBowls pozwalają one na maksymalne wypełnienie naszych pojemników izotermicznych przeznaczonych do transportu. Dzięki temu można oszczędzać zasoby. W pojemniku EPP thermohauser Gastrostar (nr art. 83000.40457) mieści się np. 6 misek GoodBowls Big (duże) / Twin (dwukomorowe) i 6 misek GoodBowls Tiny (małe).

ROSNĄCY RYNEK JEDZENIA Z DOSTAWĄ I NA WYNOS

Wegetariańskie, regionalne, ekologiczne i wiele, wiele innych – co tylko przyjdzie na myśl. Coraz więcej osób stawia na zdrowe i urozmaicone posiłki. Asortyment świeżej, zróżnicowanej żywności stale się powiększa. Zamawianie jedzenia z odbiorem lub dostawą stają się coraz bardziej oczywiste, nawet w sektorze luksusowym. Również rosnąca liczba elastycznych miejsc pracy powoduje wzrost rynku jedzenia na wynos.

Lista artykułów