Oferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Logo Helios stanowi gwarancję jakości, której można oczekiwać przy zakupie produktów. Kupując naczynia próżniowe Helios, zawsze wybierasz najlepszą jakość wykończenia i cechy produktu.

Założona jako firma rodzinna, Helios jest obecnie najstarszym producentem izolowanych naczyń w Europie. W całej historii firmy asortyment był zawsze dostosowywany do najnowszych trendów i był na bieżąco z innowacyjnymi pomysłami. To, co nigdy się nie zmieniło, to partnerska współpraca z lojalnymi klientami i partnerami biznesowymi.

Grawerowanie i drukowanie

Niezależnie od tego, czy są to logo, napisy reklamowe czy identyfikacja dzbanków do użytku profesjonalnego. Zindywidualizuj swój dzbanek ze stali nierdzewnej dzięki wyrafinowanemu grawerowaniu lub plastikowy dzbanek z czterokolorowym nadrukiem. Rozmiar grawerowania lub wydruku zależy od indywidualnej formy produktu.

Wielka różnorodność

Nowoczesne wzornictwo i sprawdzona funkcja charakteryzują dzbanki Wave. Ponadto dzbanki są wyjątkowo solidne i trwałe dzięki plastikowej obudowie. W zestawie uszczelka Santoprene do mycia w zmywarce do higienicznego czyszczenia w temperaturze do 95 ° C.

Nie absorbują smaku

Dzięki uszczelce Santoprene dzbanki próżniowe nadają się nawet do profesjonalnych systemów zmywania naczyń, o temperaturze wody do 95 ° C. Wkłady szklane lub ze stali nierdzewnej wysokiej jakości Helios Q100 zapewniają szczególnie dobrą retencję ciepła przez wiele godzin.

Otwierana pokrywka

Dzięki praktycznej, odchylanej pokrywie dzbanki próżniowe są niezwykle łatwe w obsłudze jedną ręką. Model Thermoboy jest bardzo popularny w sektorze pielęgniarskim.

Solidna jakość w dynamicznej formie

Wytrzymała plastikowa obudowa naszych dzbanków próżniowych czyni je szczególnie wytrzymałymi. Niezależnie od tego, czy jest to śruba, czy pokrywka przycisku, jest w twoich rękach – łatwość obsługi dotyczy ich wszystkich.

Klasyczny model – solidna konstrukcja

Z funkcją przycisku lub bez. Ten standardowy model przekonuje swoim wyglądem dzięki wytrzymałej plastikowej obudowie i szklanemu wkładowi jakości Helios Q100. Zapewnia, że ​​napoje będą gorące przez wiele godzin.

Lekkie i antypoślizgowe. Ergonomiczny design

Gdy korpus i uchwyt dzbanka tworzą jedną całość, wygląd jest równie atrakcyjny jak zawartość. Ergonomicznie ukształtowana pokrywa umożliwia szczególnie łatwą i wygodną obsługę.


Praktycznie niezbędny – dzbanek na każdą okazję

Nasze plastikowe dzbanki próżniowe są naprawdę wszechstronne. W matowym wyglądzie nie tylko utrzymują napoje gorące lub zimne, ale także wyglądają wyjątkowo wyrafinowanie dzięki waporyzacji w kolorze chromu. A jeśli chcesz, możesz nawet ulepszyć dzbanki za pomocą indywidualnego wydruku.

Zrównoważony projekt w sprawdzonej jakości

Od wyrafinowanego stylu nostalgii po nowoczesne proste linie i przyjazne dla środowiska dzbanki próżniowe, Helios oferuje szeroki asortyment, który zaspokoi każdy gust. 

Trwały i stylowy. Dzbanki ze stali nierdzewnej Helios

Zapach świeżo parzonej kawy staje się jeszcze lepszy, gdy unosi się z idealnie uformowanego dzbanka ze stali nierdzewnej. I oczywiście kawa pozostaje gorąca przez wiele godzin i nadal smakuje tak samo dobrze, jak wtedy, gdy była świeżo wypełniona. Nawiasem mówiąc, herbata i grzane wino też.

Zaufany towarzysz – z pięcioletnią gwarancją

Dzięki wysokiej jakości produktom jesteśmy absolutnie pewni, że dotrzymamy obietnic. Dlatego możemy z pewnością zaoferować pięcioletnią gwarancję na zatrzymywanie ciepła wkładki próżniowej.

Zalety produktów Helios

BEZPIECZNY – Materiał jest testowany pod względem bezpieczeństwa kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1935/2004.

WYPRÓBOWANY I TESTOWANY – Produkty Helios są używane z powodzeniem u naszych klientów od wielu lat.

IDEALNY W FORMIE – Ergonomiczne uchwyty z idealnie wyważonym środkiem ciężkości dla idealnej obsługi.

GWARANTOWANA JAKOŚĆ – Dwukomorowy, ręcznie dmuchany wysokiej jakości wkład szklany – z pięcioletnią gwarancją na utrzymanie ciepła.

INNOWACYJNY – Nieustannie staramy się znaleźć nowe rozwiązania dla najróżniejszych zastosowań.

STABILNY – Dzięki stabilnej i solidnej konstrukcji, profesjonalne produkty Helios spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania.

HIGIENICZNY – Wiele modeli można w 100% myć w zmywarce (zgodnie z normą DIN EN 12875-2: 2005) dzięki unikalnemu uszczelnieniu Santoprene na pokrywce i podstawie.

IZOLOWANY – Niezwykle dobra retencja ciepła.

NIEZAWODNY – Właściwości manipulacyjne i mechaniczne przetestowane zgodnie z normą DIN 12546-1.