Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 6 minuty

Novis Pro Blender 880L łączy w sobie funkcjonalność dostępnych już na rynku blenderów wysokoobrotowych, szwajcarską jakość, wspaniały design i to, co odróżnia go od konkurencji – ALL IN ONE. Mieszany cykl pracy silnika oraz zastosowanie specjalnych radiatorów chłodzących i systemu wentylacji pozwala osiągnąć w blenderach marki NOVIS moc szczytową 3.5KM. Oznacza to, że NOVIS PRO BLENDER 880L posiada zapas mocy, który dzięki elektronicznej jednostce sterującej pozwala na stabilną pracę urządzenia również przy zmiennym obciążeniu. Technologia zainspirowana regulatorami prędkości inaczej zwanymi też tempomatami.

Pierwszy na świecie blender wysokoobrotowy ALL IN ONE wykorzystujący technologię NFC.

3 KIELICHY do każdego zadania


Zaprojektowane tak, by za każdym razem Novis ProBlender mógł miksować, mieszać i siekać z największą możliwą efektywnością. Dzięki trzem różnym kielichom możesz przygotować duże jak i małe porcje czy również smoothie przed treningiem lub do pracy w kubku On-The-Go! Każdy kielich jest rozpoznawany przez blender automatycznie dzięki technologii RFID, więc nie musisz nawet zastanawiać się którego programu użyć. Mądre i użyteczne.

SUPER BEZPIECZNY – Ponieważ bezpieczeństwo ma znaczenie


Troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo. Dlatego też inżynierowie Novis zaprojektowali super bezpieczny blender. Dzięki chipom blender nie uruchomi się jeśli kielich lub jego pokrywa nie są odpowiednio zamocowane oraz domknięte. Nigdy więcej bałaganu i niemiłych niespodzianek.

WITAMINOWE TORNADO


Bardziej wyrazisty smak, perfekcyjna tekstura i lepsza absorpcja witamin oraz minerałów dzięki kombinacji naszego trójkątnego kielicha z geometrycznymi ostrzami pracującymi z prędkością do 120 000 cięć na minutę. Trudno wyobrazić sobie lepiej przyswajalny posiłek.

GAMA KOLORÓW


Najwyższy model NOVIS Pro Blender 880L występuje w gamie pięciu kolorów. Wśród nich są uniwersalne czerń, biel i krem oraz te ze szczyptą energii, czyli czerwony i zielony.

Technologie


Teraz zamiast kilku urządzeń (blender, smoothie maker, blender personalny itp.) możesz mieć jedno. Zastąp blender kielichowy i blender personalny w swojej kuchni wysokoobrotowym NOVIS Pro Blenderem. Smart Adapt, to również opatentowana technologia polegająca na programowaniu dzbanka, a nie podstawy blendera. Smart Adapt daje większe możliwości nie tylko Tobie ale również inżynierom NOVIS. Chodzi głównie o możliwość nieograniczonego rozwoju projektu i upgradeowania urządzenia przez wymyślanie i wprowadzanie do sprzedaży kolejnych kielichów/akcesoriów.

Po kielichu personalnym, przyjdzie czas na nowe pomysły. Może kielich do blendowania próżniowego? Kto wie jaki trend obierze rynek blenderów za 2, 3, 5 lat? Nie jest to ważne…

Inżynierowie NOVIS mogą przygotować i zaprogramować każdy rodzaj dzbanka/akcesorium.

Gdy zostanie wprowadzony do sprzedaży, wystarczy, że go kupisz i założysz na podstawę, a on za pomocą technologii NFC nauczy Twój blender jak ma się z nim obchodzić. Prawdziwa technologia przyszłości (dosłownie i w przenośni).

Nutrimax, to kombinacja specjalnie zaprojektowanego czteroostrzowego noża oraz trójkątnego dzbanka. Największe zalety opatentowanego przez Szwajcarów systemu, to szybkie i wspaniałe efekty oraz możliwość korzystania z jednego dzbanka w trakcie przygotowywania mokrych ( np. soki ) i suchych ( np. mąki ) produktów.

Pro Blender pracuje bardzo cicho dzięki zastosowaniu metalowo-gumowego zabieraka/sprzęgła, przenoszącego napęd pomiędzy silnikiem, a kielichem. Na cichą i przyjemną pracę wpływa również obudowa wykonana z grubego odlewu, lakierowanego proszkowo oraz gruba silikonowa mata tłumiąca odgłosy silnika, znajdująca się w górnej części blendera.

Blender wysokoobrotowy PRO 880L został zaprojektowany nadzwyczaj ergonomicznie. Producent nie zapomniał również o osobach leworęcznych.
Kielich na podstawie można osadzać w dowolny sposób tak, że jego uchwyt może być usytuowany w trzech różnych położeniach, co 120°: z lewej strony, z prawej bądź z tyłu podstawy. Umożliwia to obsługę blendera zarówno osobom prowo- jak i leworęcznym. Panel sterujący oraz wyświetlacz zaprojektowany pod wygodnym kątem 30°.

Novis Pro Blender

Programy automatyczne


Novis zaprasza Nas do swojego wygodnego świata…
Wystarczy, że bezpośrednio po pracy z Pro Blenderem napełnimy kielich do połowy ciepłą wodą i dodamy odrobinę detergentu (trzy krople) a program automatycznego czyszczenia (Easy Clean) zrobi wszystko za nas. Prawda, że proste?

Dzięki specyficznym kształtom ostrzy i kielicha, NOVIS Pro Blender świetnie nadaje się do kruszenia lodu. Dzięki temu oraz dzięki odpowiednim interwałom w programie, odpowiednim prędkościom i odpowiedniej mocy urządzenia, uzyskasz kruszony lód o konsystencji bliskiej śniegu. Od jutra drinki przygotowywane przez Ciebie mogą zachwycać jeszcze bardziej.

NOVIS Pro Blender przygotowuje smoothie, również za dotknięciem przycisku. Nic nadzwyczajnego? Nasz blender wysokoobrotowy zrobi to w mniej niż 30 s. a jego konsystencja będzie aksamitnie kremowa. Dużym plusem szybkiego przygotowania smoothie jest utrzymanie niskiej temperatury napoju, a co za tym idzie dostarczenie do naszych organizmów więcej witamin i enzymów w niezredukowanych, najbardziej reaktywnych postaciach. Już dziś możesz czerpać z natury więcej!

Wspaniałe, naturalne sorbety, bez grama substancji konserwujących, cukru czy barwników. Mleczne shake’i, koktajle czy lody z naturalnych składników orzeźwią w gorące dni. Wystarczy dodać kilka kostek lodu, a co do przepisów, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Lubisz zupy? Gotując je często bezpowrotnie tracisz mnóstwo witamin i enzymów, które pod wpływem wysokich temperatur w przyspieszonym tempie przechodzą w nieprzyswajalne dla organizmu formy i są wydalane jako bezużyteczne. Dzięki NOVIS Pro Blender możesz przygotować na przykład aksamitny, ciepły i pełnowartościowy krem pomidorowy. To tylko jeden przykład, ale Pro Blender nie boi się żadnych wyzwań.

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie własną inwencję twórczą, z Pro Blendera można korzystać w trybie manualnym nastawiając jedną z pięciu prędkości blendowania, wybierając TURBO (30.000 obrotów na minutę) lub korzystając z przycisku PULSE. Dużym atutem najwyższego modelu NOVIS Pro Blender 880L jest wyświetlacz, na którym możemy obserwować czas pracy urządzenia dzięki czemu nasze napoje/potrawy zawsze będą smakować tak samo. W trybie programów na wyświetlaczu pojawia się odliczanie do zakończenia pracy urządzenia dzięki czemu wiemy ile czasu możemy poświęcić na inne czynności.

Gwarancja – szwajcarska jakość


Swiss Quality mówi samo przez się. Prosty przykład? Istnieje tylko jedna część zamienna do NOVIS Pro Blendera. Co więcej, ta część jest zaprojektowana pod warunki profesjonalnego użycia.

Statystyka mówi nam otwarcie o tym, że „co tanie, to drogie”. Szwajcarska jakość musi kosztować, znamy to z przykładu szwajcarskich ekspresów do kawy, zegarków szwajcarskich czy też scyzoryków, noży, walizek i wielu, wielu innych szwajcarskich produktów. Co w tych urządzeniach jest takiego cennego? Najwyższej klasy materiały, każda część jest bardzo dokładnie obliczona i zaprojektowana, stosowane rozwiązania są innowacjami na skalę światową, firma zajmuje się produkcją urządzeń tylko w tym segmencie dzięki czemu mamy pewność, że sztab ludzi z NOVIS rozwija projekt blendera myśląc TYLKO o nim. I tak jak kupując szwajcarski zegarek jesteśmy pewni jego wartości, tak kupując Pro Blender odczuwamy to samo, a przeczucie to jest uzasadnione.

Dane techniczne


Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Novis Pro 880L
    kolor: