Ciągi wydawczeOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Dora Metal to producent profesjonalnych urządzeń i mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, z długoletnią tradycją i doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym.
Produkty o nowoczesnym wzornictwie opartym na najnowszych światowych trendach, estetyka wykonania i dbałość o szczegóły oraz funkcjonalność i niezawodność ich działania, to efekt zaawansowanej technologii, wiedzy i doświadczenia oraz dobrego zrozumienia potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę wyroby wykonywane są zgodnie z wymogami stawianymi przez przemysł gastronomiczny. Produkty posiadają wymagane atesty i certyfikaty, a ich wysoką jakość potwierdzają przyznane przedsiębiorstwu liczne nagrody i wyróżnienia.

Linia OSKAR

TRWAŁOŚĆ, ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ

Linia OSKAR oparta na stanowiskach otwartych (szkieletowych). Wszystkie urządzenia w tej linii są wbudowane w podstawę szkieletową wykonaną z profili o przekroju 40×40 (mm).

Linia ERIK

Ciągi wydawcze serii ERIK cechuje najszersza oferta urządzeń chłodniczych, grzewczych i neutralnych na rynku oraz nowa seria nadstawek, specjalnie dopasowanych do nowej linii ciągów. Systemy wydawcze są dla bardzo wymagających klientów, którzy stawiają nie tylko jakość, ale i estetykę wykonania. Linia ERIK to wynik innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i przemyślanej technologii.

Linia ZORIAN

NOWOCZESNE WZORNICTWO – PRECYZJA W WYKONANIU

Linia ZORIAN oparta na stanowiskach zamkniętych (szafkowych). Wszystkie urządzenia w tej linii są wbudowane w podstawę szafkową.