Oferta dla gastronomiiUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 3 minuty

Nie musisz się martwić o klimatyzowane pomieszczenie. Mobilny stół do przygotowania potraw LS-00 utrzymuje bezpieczną temperaturę nad powierzchnią roboczą, dzięki czemu Twoje produkty są zawsze odpowiednio chłodne. Kontrolowana temperatura nie przekracza +7oC.

Bezpiecznie przygotujesz produkty i całe dania, a Twoi goście docenią Twój profesjonalizm oglądając przygotowania na żywo.

Jedno urządzenie – tak wiele możliwości


Stół świetnie sprawdza się do przygotowania m.in. kanapek czy sushi. Może być wykorzystywany jako bar sałatkowy, stół bankietowy do przygotowania przystawek oraz jako element linii wydawczej w szkole czy restauracji pracowniczej. Doskonale sprawdzi się również jako element łańcucha chłodniczego służąc do przygotowania i porcjowania mięs, serów czy warzyw.

Stół mobilny do przygotowania potraw możesz skonfigurować odpowiednio pod własne potrzeby. Wyposażenie opcjonalne pozwoli Ci na dopasowanie urządzenie pod własne wymagania.

 • Lampy bakteriobójcza UV-C ogranicza ryzyko rozwoju drobnoustrojów, wirusów i bakterii krążących w przepływającym powietrzu.
 • Zestaw: ociekacz, rama na pojemnik GN 1/1, ruszt GN 1/1 i rant tyny wkładany pozwalają na dopasowanie powierzchni roboczej do aktualnie wykonywanych czynności. Dzięki szerokiej gamie dodatków w zestawie, praca jest łatwiejsza i szybsza. Części zestawu w prosty sposób umieścisz w miejscu jednej z desek poliamidowych.
 • Ramka na pojemniki GN 1/6 h=100 pozwoli podwiesić pojemniki pod kątem w wygodny sposób. Takie ustawienie zwiększa wygodę i ergonomię pracy. Szybciej i prościej posegregujesz składniki. Pokrojone warzywa, ryby, a nawet owoce morza do serwowania sałatek, kanapek czy sushi masz na wyciągnięcie ręki.
 • Dodatkowa, szklana osłona zapewnia większy komfort pracy i bezpieczeństwo przygotowywania potraw.

Stół w całości wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest trwała i solidna. Wykorzystane deski poliamidowe do krojenia to wytrzymały i przystosowany do kontaktu z żywnością materiał, a dodatkowo łatwo się czyści. Zastosowanie izolacji poliuretanowej (PUR) zwiększa wydajność urządzenia oszczędzając prąd, a Ty oszczędzasz pieniądze.

Dane techniczne


Temperatura+7oC nad blatem roboczym przy temp. otoczenia do 25oC i wilgotności względnej powietrza do 60%
Moc chłodnicza1800W
Zasilanie220V/ 16A
Czynnik chłodniczyR455A
Klasa klimatyczna3
Wymiary (SxGxW) w zależności od modelu*– 1055x700x1100 mm
– 1400x700x1100 mm
– 1745x700x1100 mm
– 2090x700x1000 mm
Wyposażenie– deski poliamidowe GN 1/1, 2-5 szt. w zależności od modelu
– szyba tylna pionowa wyjmowana
– pojemnik na skropliny GN 1/2 h=200
– sterownik cyfrowy z wyświetlaczem

Opcje/akcesoria


 • Lampa bakteriobójcza (UV-C) (oznaczenie LUNC),
 • Zestaw wysuwany: Ociekacz z podwyższonymi brzegami, rama wkładana na pojemnik GN 1/1 ,ruszt GN 1/1, rant tylny wkładany (ozn. GSC),
 • Ramka na pojemniki GN 1/6 h=100 (ozn. MSB),
 • Dodatkowa osłona szklana (ozn. MPH).

* przy zamontowaniu dodatkowej osłony szklanej (MPH), do wysokości należy dodać 182 mm (h=1282 mm).

** Ilość pojemników GN 1/6 możliwych do umieszczenia w ramce. Pojemniki nie należą do zestawu

Zapytaj o cenę

Wybierz model i wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  Wymiar:

  Wyposażenie opcjonalne: