Meble sklepoweOferta dla sklepów
Czas czytania: 2 minuty

Regały warzywnicze ATUT to estetyka i przejrzystość wykonania widoczna w każdym detalu

Regały warzywnicze to połączenie efektywnego wykorzystania przestrzeni a także wyjątkowej ekspozycji każdego produktu. Dzięki zastosowaniu kompaktowych rozwiązań, regały idealnie sprawdzają się zarówno na małej jak i dużej przestrzeni sklepu.

Gondole warzywnicze z uchwytami na skrzynki

Wygodne i kompaktowe rozwiązania gondoli warzywniczych są zaprojektowane z myślą zarówno o sklepach wielkopowierzchniowych jak i tych o nie wielkiej powierzchni sprzedaży. Solidność regału metalowego połączona z delikatnym drewnianym wykończeniem, pozwoli nadać wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Regał warzywniczy

Dzięki zastosowaniu kilku poziomów półek o różnej głębokości, całość ekspozycji jest przejrzysta i dobrze wyeksponowana, a każdy z produktów pozostaje w zasięgu ręki zarówno klienta jak i obsługi.

Wyspy warzywnicze

Wyspa warzywnicza to połączenie wytrzymałości i solidności konstrukcji metalowej z wykończeniem z drewna naturalnego wysokiej jakości oraz stali kwasoodpornej. Dzięki montażowi rusztu o zmiennym kącie nachylenia uzyskujemy możliwość swobodnego dopasowania ekspozycji do produktu, wpływając na jego atrakcyjny wygląd.