Lady chłodniczeOferta dla gastronomiiOferta dla sklepówUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 5 minuty

Wyobraź sobie idealną cukiernię. Wchodzisz do ciepłego pomieszczenia, w powietrzu unosi się zapach świeżo mielonej kawy. W przytulnych, kolorowych fotelach otaczających niewielkie stoliki, siedzą goście pochłonięci rozmową albo (jakże nowocześnie) pracą. W witrynach kuszą wilgotne serniki, rozgrzewające szarlotki, kolorowe babeczki i wystawne torty. Wita Cię uśmiechnięta pani, wiesz już, na co masz ochotę? Wyobraź sobie idealną cukiernię. Wchodzisz do ciepłego pomieszczenia, w powietrzu unosi się zapach świeżo mielonej kawy. W przytulnych, kolorowych fotelach otaczających niewielkie stoliki, siedzą goście pochłonięci rozmową albo (jakże nowocześnie) pracą. W witrynach kuszą wilgotne serniki, rozgrzewające szarlotki, kolorowe babeczki i wystawne torty. Wita Cię uśmiechnięta pani, wiesz już, na co masz ochotę? 

Wiemy, że kawiarnie kuszą nas nie tylko łakociami. Takie prowadzone z sercem i pasją, przyciągają tak mocno, że mamy ochotę wejść choćby po kawę na wynos. Właśnie z myślą o takich miejscach firma Rapa stworzyła najnowsze urządzenia dla kawiarni i cukierni, które znajdziesz w linii Excellente. 

Pokaż więcej, zatrzymaj świeżość

Witryna chłodnicza EXCELLENTE C to urządzenie, które zagwarantuje najlepszą temperaturę i wilgotność dla Twoich produktów. Możesz wybrać między szerokością 100 i 137 cm (lub łączyć urządzenia w ciągi).

 • ograniczysz straty, bo wyposażono ją w kurtynę powietrzną, która chroni produkty przy każdym otwieraniu, 
 • oszczędzisz czas, dzięki systemowi automatycznego odparowania skroplin, którego nie musisz opróżniać, 
 • eksponujesz jednocześnie wszystkie atuty, dzięki pionowemu i górnemu oświetleniu LED, 
 • zmieścisz tyle łakoci, ile zamarzysz, bo wyposażono ją w dodatkowy szklany blat, 
 • produkty z witryn możesz podawać samodzielnie, ale też umożliwić dostęp klientom, bo szyba przednia też się otwiera. 

Swobodny dostęp do wszystkich produktów

Witrynę C-C 100 LN zaprojektowano dla tych, którzy cenią:

 • łatwą obsługę, bo ekspozycję ze stali nierdzewnej można wysuwać, 
 • nieograniczony dostęp do produktów z otwieraną do góry przednią szybą, 
 • dodatkową przestrzeń, bo od strony obsługi znajdziesz dwie wygodne szuflady, w których zmieścisz wszystkie potrzebne akcesoria. 

Zestawiaj i łącz, stwórz dobrze zaprojektowaną przestrzeń

Otoczenie jest ważne, dlatego zaprojektowano witrynę neutralną tak, by idealnie pasowała do witryn chłodniczych i lady kasowej. Stwórz harmonijne wnętrze, w którym wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. 

Łatwa obsługa i samoobsługa

Dzięki unoszonej szybie frontowej możesz oferować produkty, po które klient z łatwością sięgnie sam. 
Witrynę z łatwością utrzymasz w czystości, bo masz dostęp do każdego zakamarka.

Twój komfort na pierwszym miejscu

Wysuwane dno ekspozycji pozwala na szybki i łatwy załadunek w każdej chwili. Ty masz w zasięgu wszystkie produkty, a klient nie przejdzie obok nich obojętnie.

Blat, na którym możesz polegać

W witrynie zastosowano dodatkowy roboczy blat, byś mógł obsługiwać klientów  bez konieczności przemieszczania się. Dodatkowo wszystkie szyby i półki szklane są hartowane, by zagwarantować wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Oświetlenie, które dociera w najgłębsze zakamarki

Rozkładaj wyroby tak, jak podpowiada Ci to Twoja intuicja. Dzięki pionowemu  oświetleniu LED wszystkie profukty będą doskonale oświetlone, niezależnie od ustawienia.

Dodatki zawsze w zasięgu ręki

Niezbędne akcesoria trzymaj tam, gdzie ich najbardziej potrzebujesz. W EXCELLENTE C LN znajdziesz szuflady dla obsługi, dzięki którym szybko zrealizujesz każde zamówienie.

Funkcjonalne i dokładnie takie, jak chcesz

W linii EXCELLENTE nie mogło zabraknąć regału do ekspozycji tych produktów, które nie wymagają zamknięcia. Regał RP-C 150 gwarantuje:

 • możliwość eksponowania towaru bez ograniczeń, dzięki konstrukcji szkieletowej, 
 • łatwość w czyszczeniu, bo masz dostęp do każdego elementu, 
 • dodatkową przestrzeń magazynową, dzięki najniższej, poziomej półce, 
 • łatwość załadunku, dzięki niskiej burcie z przodu, na której można również wyeksponować ceny. 

Pokaż więcej dzięki szkieletowej konstrukcji

Dzięki minimalistycznej ramie wykonanej z czarnych profili 20×20 mm, Twoje produkty są doskonale widoczne z każdej strony. Bez problemu je oświetlisz i będziesz mieć do nich nieograniczony dostęp. 

Ustawiaj stabilnie i bez ograniczeń 

Regał RP-C wyposażono w 4 półki, które są nachylone pod kątem 15°. Dzięki temu Twoje produkty są odpowiednio wyeksponowane. Każda półka ma ogranicznik – niską stalową burtę, która nie tylko stabilnie utrzymuje koszyki w miejscu, ale służy też do pokazania cen. 
Z łatwością utrzymasz regał w czystości, bo zrobiono go z nierdzewnej szlifowanej stali. 

Niezależnie od tego, jak w Twoich marzeniach wygląda idealna kawiarnia, linię EXCELLENTE bez trudu dopasujesz do swojej wizji. Spełnij marzenia i stwórz własny słodki biznes z nową linią EXCELLENTE.

Ostatnim, ale niemniej ważnym elementem linii jest lada kasowa LK-CC 90b. Zaprojektowana, by zmieścić się w niewielkich przestrzeniach. Co czyni ją wyjątkową? 

 • to idealne miejsce dla kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, bo blat jest w całości do Twojej dyspozycji; 
 • to dodatkowa przestrzeń do przechowywania akcesoriów, bo od strony obsługi zyskujesz aż 4 szuflady. 

Postaw na wytrzymałość i klasyczną elegancję

Ladę kasową wyposażono w blat roboczy z czarnej płyty meblowej, na której swobodnie zmieści się kasa fiskalna i terminal płatniczy oraz przestrzeń na produkty zakupione przez klienta. 

Oszczędź miejsce i czas

Niezbędne akcesoria będą zawsze pod ręką, dzięki 4 szufladom dla obsługi. Sprawniej obsłużysz swoich klientów i zaoszczędzisz czas potrzebny na noszenie dodatków z zaplecza. 

Wybierz ponadczasową klasykę

Twórz klasyczne zestawienia, które sprawdzą się wszędzie. Dzięki wariantom w czerni i bieli, dobierzesz ladę kasową do każdego wnętrza.