Lady chłodniczeOferta dla sklepów
Czas czytania: 3 minuty

Firma IGLOO jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród producentów przemysłowych rozwiązań chłodniczych w Europie. Jest to marka, która dzięki innowacyjnym produktom, jakości oraz stylistyce, zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak również na międzynarodowym rynku. 

Produkty IGLOO można spotkać wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość, niezawodność energooszczędność i funkcjonalność, zamknięta w nowoczesnej, estetycznej i ergonomicznej formie.

Witryny chłodnicze to najbardziej rozwinięta linia urządzeń w ofercie IGLOO, dostosowana pod względem stylu, koloru i wielkości do szerokiej gamy klientów. Wszystkie urządzenia służą do przechowywania i wystawiania mięsa, wędlin, produktów mlecznych, ryb i innych produktów spożywczych wymagających odpowiedniego chłodzenia.

Witryny chłodzące to jedna z głównych grup produktów oferowanych przez IGLOO. Urządzenia mogą być chłodzone zarówno przez agregat wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

Doświadczenie w produkcji urządzeń chłodniczych i nowoczesnych maszyn pozwala na realizację indywidualnych projektów zlecanych przez wymagających klientów.