Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 4 minuty

Produkty Securit dostępne w naszym sklepie internetowym:

Sklep Securit

Firma Securit istnieje już od jakiegoś czasu, a właściwie od 1948 roku. Dziś tablice i kreda znalazły swoje trwałe miejsce w naszym świecie. Łatwo sobie wyobrazić, dlaczego, ponieważ dzielenie się swoją wiadomością w autentyczny, osobisty, życzliwy sposób i okazywanie swojej kreatywności to świetna zabawa!

„Widzieliśmy, jak tablice szkolne przechodzą od nagłej konieczności do twórczej ekspresji zarówno w domu, jak i w środowisku zawodowym.”

Profesjonalna kolekcja

Jeśli szukasz profesjonalnych produktów, które przeniosą Twój biznes na wyższy poziom pod względem jakości i wyglądu, nie szukaj dalej. Securit Pro jest pionierem w świecie oznakowania i komunikacji wizualnej.


Wodoodporne markery kredowe, tablice chodnikowe, stojaki na menu, tablice informacyjne, farby kredowe i systemy barierowe.

A to dopiero początek. Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu z przyjemnością oferujemy szeroką gamę profesjonalnych narzędzi dla Twojej firmy.

W ofercie firmy Securit znajdziesz:


Tablice chodnikowe

Od naturalnego rustykalnego wyglądu po tradycyjny, lakierowany mahoń. Zaprojektowany, aby wytrzymać wiatr i warunki pogodowe. Nasze tablice do chodników cieszą się zaufaniem firm od dziesięcioleci.

Tablice stołowe

Niezależnie od tego, czy używasz naszej klasycznej „eleganckiej” tablicy na stół, zabawnej tablicy z sylwetką, czy bardzo praktycznych tablic w kształcie litery L, nasze tablice stołowe są doskonałym dodatkiem do każdego stołu, blatu lub baru.

Szyldy

Podkreśl swoją codzienną specjalność w oknie sklepu, zarezerwowanym stole lub numerach stolików. Nasze przywieszki i szyldy na stół obejmują zarówno powierzchnie tablicowe, jak i drukowane w wielu językach.

Tablice ścienne

Udekoruj swoje ściany i komunikuj się w tym samym czasie, idealne połączenie. Napisz swoje menu, specjalną ofertę dnia lub po prostu radosną wiadomość dla swoich klientów. Dostępne w wielu kształtach, materiałach i wykończeniach.

Wyświetlacze informacyjne

Dostępne w wielu różnych materiałach, kolorach i rozmiarach. Od drewna do metalu i od jednego A4 do ośmiu A4. Nasze odporne na warunki atmosferyczne wyświetlacze informacyjne są idealne do komunikacji zewnętrznej.

Stojaki na menu

Od pięknych podkładek z orzecha włoskiego po wysokiej jakości skórzane etui na menu z włoskiej skóry i wytrzymały szczotkowany metal, mamy szeroką gamę ponad 130 uchwytów na menu w różnych rozmiarach.

Ramki i znaki plakatowe

Wierzymy, że każdy jest kreatywny, ale czasami potrzebujesz czegoś innego niż tablica. Nasza oferta ramek do plakatów i znaków jest przeznaczona do przechowywania nadruków, takich jak oferty, menu i zdjęcia.

Systemy barier i słupki ogrodzeniowe

Zachowaj stylową kontrolę nad strumieniami gości. Nasze systemy barier są dostępne w klasycznych odmianach, ale także jako nowoczesne zwijane. Dostępne w wielu wykończeniach od złota po chrom i matową czerń.