Maszyny kuchenneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Szacowany czas czytania: 6 minut

Aby resztki żywności nie gniły w lokalu, można je wrzucić do rozdrabniacza, skąd zostaną odprowadzone kanalizacją do oczyszczalni ścieków, gdzie uzyska się z nich cenny biogaz oraz inne odżywcze składniki użyźniające glebę.

Najlepsze rozwiązanie do rozdrabniania odpadków żywności

Czy przeszkadza Ci zapach gnijących odpadków żywności w Twoim lokalu? Zamontowany pod zlewem rozdrabniacz odpadków żywnosci InSinkErator bezproblemowo rozdrabnia resztki żywności na małe cząsteczki. Łatwo je spłukać, a później przetworzyć w lokalnej oczyszczalni ścieków. Pozwól, aby rozdrabniacz odpadków zywności InSinkErator wyręczył Cię w obowiązkach związanych z pozbywaniem się resztek żywności.

7,3 milionów ton odpadów spożywczych trafia na wysypiska śmieci każdego roku, emitując szkodliwe dla środowiska gazy cieplarniane. Zamiast wyrzucać odpadki żywności na wysypiska śmieci, można je przetworzyć w oczyszczalni ścieków, uzyskując cenny biogaz i inne odżywcze składniki. Dzięki rozdrabniaczowi odpadków żywności InSinkErator kuchnia będzie czystsza, a te odpady nie trafią na wysypiska śmieci, co pomoże w ochronie środowiska.

Rozdrabniacze odpadów spożywczych serii M

Seria M to praktyczny i korzystny wybór. Zmiel większość rodzajów żywności w kilka sekund, z wyjątkiem włóknistych, takich jak skórki od banana, i pozbądź się z kuchni zielonego kosza z gnijącymi odpadkami. Urządzenia serii M pozwalają na rozdrabnianie większości odpadków żywności, na przykład kości z kurczaka. Jeśli chcesz jednak zmielić włókniste odpadki, takie jak skórki od banana, najlepszym wyborem jest seria Evolution. 

Bezpieczne i łatwe użytkowanie.

Utylizatory serii M zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Horrory, które można zobaczyć w telewizji, są wytworem wyobraźni. W utylizatorze nie ma ostrzy ani noży, więc możesz mieć pewność, że ręce są całkowicie bezpieczne.  Korzystanie z utylizatora serii M nie może być łatwiejsze. Zawsze zaczynaj od słabego strumienia zimnej wody. Pomoże to zbić odpady żywnościowe, umożliwiając ich łatwe przepłukanie przez kanalizację. Teraz włącz utylizator i powoli wrzucaj resztki jedzenia, nie przeładowując komory (pamiętaj, że im większa komora mielenia utylizatora, tym więcej odpadków może obsłużyć jednocześnie). Kiedy usłyszysz, że mielenie zatrzymuje się i urządzenie wyłącza się, zimna woda powinna płynąć jeszcze przez 10 sekund.

Mielą większość rodzajów odpadów spożywczych w kilka sekund

Urządzenia serii M pozwalają na utylizację dowolnych odpadów spożywczych, na przykład kości z kurczaka. Jednak do utylizacji materiałów włóknistych, takich jak skórki od bananów, zaleca się używania utylizatorów Evolution. Nigdy więcej nieporządku, brzydko pachnących pojemników, owadów lub bakterii w kuchni z powodu gnicia resztek żywności.

Rozdrabniacze Evolution – najlepsze rozwiązanie do utylizacji odpadów spożywczych

Rozdrabnianie większej ilości odpadków żywności. Mniejszy hałas.

Rozdrabniacze odpadków spożywczych InSinkErator serii Evolution mogą przetwarzać prawie wszystkie rodzaje odpadków żywności. Od kości z kurczaka po materiały włókniste, takie jak skórki od bananów — rozdrabniacz odpadków żywności serii Evolution rozdrobni je w kilka sekund. Wszystkie rozdrabniacze serii Evolution zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wykonano je z najlepszych materiałów, aby umożliwić rozdrabnianie jeszcze bardziej różnorodnych odpadków żywności i zapewnić cichszą pracę.

Bezpieczne i łatwe użytkowanie.

Utylizatory odpadów spożywczych Evolution rozdrabniają większość rodzajów żywności w ciągu kilku sekund dzięki zastosowaniu wirników lub „wypustek”, które znajdują się głęboko pod powierzchnią zlewu. Aby zachować bezpieczeństwo, należy zastosować trzy kroki uruchamiania utylizatora InSinkErator Evolution. Najpierw odkręcić kran z zimną wodą, następnie nacisnąć przycisk przełącznika, aby aktywować utylizator, a na końcu wrzucić odpadki spożywcze do zlewu.

Mieli większość rodzajów odpadów spożywczych w kilka sekund

Utylizatory odpadów spożywczych Evolution w higieniczny i bezpieczny sposób usuwają praktycznie wszystkie odpady spożywcze po naciśnięciu jednego przycisku. Od kości kurczaka po obierki z owoców i warzyw – wszystko to może zmielić utylizator Evolution. Nigdy więcej nieporządku, brzydko pachnących pojemników, owadów lub bakterii w kuchni z powodu gnicia resztek żywności.

Nie uwierzysz, jak jest cichy

Powszechnym nieporozumieniem jest to, że utylizatory odpadów spożywczych są głośne. W rzeczywistości nasze utylizatory Evolution używają technologii SoundSeal, która redukuje dźwięki do poziomu szeptu.

Dane techniczne dostępnych modeli

Zobacz jak naprawić zablokowany lub niedziałający rozdrabniacz

Zapytaj o cenę

Wybierz model i wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Seria M

    Seria Evolution