Oferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-paroweSerwis urządzeń Rational
Czas czytania: 4 minuty

ConnectedCooking to najnowocześniejsze rozwiązanie dla kuchni profesjonalnych, pozwalające na podłączanie urządzeń do sieci. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo jedno czy kilka urządzeń RATIONAL – ConnectedCooking gwarantuje Państwu całkowicie nowe i wygodne możliwości zastosowania. Wszystko, co należy w tym celu zrobić, to podłączyć urządzenie SelfCookingCenter®, VarioCookingCenter® czy CombiMaster® Plus do sieci.

Bezpieczeństwo to jedno z największych wyzwań w ramach nowoczesnej organizacji kuchni. Rosnące wymogi urzędów kontrolnych i surowe przepisy dotyczące higieny wymagają dużego nakładu pracy administracyjnej. Dodatkowo ważne jest, aby w największym możliwym stopniu wykluczyć błędną obsługę. ConnectedCooking doskonale Państwa w tym wspiera i upraszcza wszystkie procesy.

Automatyczna dokumentacja HACCP 

Wszystkie ważne dane HACCP rejestrują i zapisują Państwo w pełni automatycznie. Wszystkie ważne dane podłączonych urządzeń są zapisywane, wyświetlane i przechowywane w przejrzysty sposób. Oczywiście w razie potrzeby mogą Państwo jednym kliknięciem wyeksportować dane w formie tabeli lub pliku PDF i zapisać w innym miejscu lub wydrukować. 

Powiadamianie Service Partner 

W razie problemów z Państwa urządzeniem otrzymają Państwo,
a na życzenie również Państwa punkt Service Partner, natychmiastowe powiadomienie. W ten sposób na podstawie odczytanych danych serwisowych będą mogli Państwo podjąć odpowiednie decyzje umożliwiające szybkie rozwiązanie problemu. 

Zarządzanie profilami użytkowników 

Aby użytkownicy mogli wykonywać wyłącznie te czynności w ConnectedCooking, do których są upoważnieni, mogą Państwo zarządzać profilami użytkowników. W ten sposób każdy użytkownik widzi tylko swoje funkcję, co do minimum ogranicza błędną obsługę. 

Kopie bezpieczeństwa ustawień urządzeń 

Automatyczne zapisywanie danych i ustawień zapewnia bezpieczeństwo danych. 

Najnowocześniejsza technika kodowania 

Aby zapobiec nadużyciom podczas wszelkiego rodzaju transmisji danych, wymiana informacji odbywa się oczywiście za pomocą najnowocześniejszej techniki kodowania. W ten sposób przetwarzać i wyświetlać dane mogą wyłącznie ich odbiorcy – aby Państwa dane zawsze były bezpieczne. 

Niezależnie od tego, czy w użyciu jest SelfCookingCenter®, VarioCookingCenter® czy CombiMaster® Plus – dzięki ConnectedCooking zawsze mają Państwo wszystko pod kontrolą.

Wiadomości w trybie push 

Otrzymują Państwo aktualne informacje o wszystkich działaniach podejmowanych w Państwa urządzeniach. Komunikaty o załadunku, zakończeniu przyrządzania oraz konieczności przeprowadzenia serwisu – wszystkie informacje otrzymują Państwo w czasie rzeczywistym. 

Zdalne sterowanie 

Zdalne sterowanie umożliwia prostą obsługę wszystkich podłączonych urządzeń SelfCookingCenter® za pośrednictwem smartfona lub komputera. Doskonale widzą Państwo ustawienia urządzenia, które w każdej chwili mogą Państwo zmienić. W przeglądzie urządzeń na podstawie pozostałych czasów gotowania i aktualnego klimatu szybko znajdą Państwo urządzenie, do którego będą mogli Państwo załadować konkretne produkty, a dodatkowo widzą Państwo, które urządzenie najszybciej się zwolni. 

Przesyłanie i zarządzanie programami 

Przypisywanie urządzeniom programów przyrządzania jest dziecinnie proste. Wystarczy wybrać programy, które chcą Państwo wysłać do poszczególnych urządzeń i gotowe. 

Aktualizacje oprogramowania 

W prosty i bezpieczny sposób dbają Państwo, aby urządzenia zawsze były zgodne z najnowszym stanem techniki: aktualizacje urządzeń są Państwu udostępniane bezpłatnie i automatycznie. Wystarczy rozpocząć aktualizację i gotowe. W przypadku zakupu dodatkowych urządzeń RATIONAL szybko przeniosą Państwo swoje osobiste ustawienia urządzeń na nową maszynę. To gwarancja, że ustawienia we wszystkich Państwa piecach będą zgodne z Państwa wymogami. Zmiany z czasu zimowego na letni ConnectedCooking wykonuje dla Państwa automatycznie. 

Chcą Państwo jeszcze bardziej zachwycać swoich gości różnorodnymi, pysznymi potrawami i wyjątkowymi kompozycjami? Zapraszamy do zaczerpnięcia nowych pomysłów od kolegów po fachu i naszych mistrzów kuchni. Jedno kliknięcie myszki otwiera przed Państwem nowy świat inspiracji.

Obszerna biblioteka przepisów 

Mają Państwo możliwość przeglądania tysięcy międzynarodowych przepisów i pobierania na swoje urządzenia tych, które najbardziej przypadną Państwu do gustu. Wszystkie przepisy zawierają składniki w potrzebnej ilości, szczegółowy opis i ustawienia urządzenia. Prościej się nie da. 

Wskazówki i porady od naszych profesjonalistów 

Dodatkowo znajdą Państwo wskazówki i porady od naszych doświadczonych profesjonalistów. W ten sposób jeszcze szybciej i prościej osiągną Państwo doskonałe rezultaty przyrządzania. 

Filmy instruktażowe 

Oprócz wielu przykładowych filmów przedstawiających przyrządzanie dań znajdą Państwo również filmowe instrukcje obsługi urządzeń. Dzięki temu szybko dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zaprogramować lub wyczyścić urządzenie czy też utworzyć koszyk na zakupy. 

Społeczności 

Ponadto mogą Państwo dołączyć do społeczności i wymieniać doświadczenia i rozmawiać o sprawach zawodowych z kolegami po fachu z całego świata. Mają Państwo dostęp do jednej z najpotężniejszych społeczności kucharzy i szefów kuchni z całego świata. Wszystko w zasięgu myszki. 

Aby połączyć urządzenia za pomocą ConnectedCooking, należy zintegrować je w sieć. W tym celu wszystkie urządzenia SelfCookingCenter® wyprodukowane po 03/2017 są wyposażone w odpowiednie złącze Ethernet. Dzięki niemu mogą Państwo w szybki sposób podłączyć urządzenie do sieci za pomocą kabla sieciowego lub modułu Wi-Fi.

Rejestracji urządzeń w ConnectedCooking można w niezwykle prosty sposób dokonać za pośrednictwem smartfona lub komputera. Po automatycznym nawiązaniu połączenia od razu można rozpocząć korzystanie z funkcji

Urządzenia wyprodukowane przed 03/2017 można w prosty sposób doposażyć w złącze Ethernet, a następnie również zintegrować w ConnectedCooking. Z zasady wszystkie urządzenia SelfCookingCenter®, CombiMaster® Plus i VarioCookingCenter® (wyprodukowane po 10/2011) mogą zostać zintegrowane w ConnectedCooking.