Lady chłodniczeOferta dla sklepów
Czas czytania: 4 minuty

Regał chłodniczy to bardzo praktyczne urządzenie i element wyposażenia sklepu, które pozwala zaaranżować obszerną ekspozycję towaru wykorzystując stosunkowo niewielką przestrzeń w lokalu. Dodatkowo zapewnia produktom właściwe warunki przechowywania, a klientom wygodny dostęp do nich. Tego rodzaju sprzęt chłodniczy kojarzy się przede wszystkim z hipermarketami, ale nowy regał chłodniczy Compact SR to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się także w mniejszych sklepach.


Prosta bryła i ergonomiczne wnętrze

Producent zadbał, by użytkowanie regału Compact SR było komfortowe i bezpieczne. Ergonomiczne wnętrze regału pozwala obsłudze wygodnie zapełniać urządzenie asortymentem, a klientom łatwo sięgać po produkty. Prosta bryła regału oraz elementy możliwe do zdemontowania bez użycia narzędzi sprawiają, że łatwo jest go wyczyścić, a wysoka precyzja wykończenia zapewnia komfort korzystania z urządzenia.

Duża przestrzeń ekspozycyjna

Największą zaletą regału Compact SR jest to, że zapewnia naprawdę dużo miejsca na produkty. Ekspozycję o wysokości 170 cm i szerokości 187,5 cm wyposażono w 5 głębokich półek o regulowanej wysokości co 36 mm oraz możliwość ich pochylenia o 25 stopni. Jednocześnie regał o głębokości 70 cm i wysokości 214,5 cm nie zajmuje wiele powierzchni w pomieszczeniu, a jego dodatkowym atutem jest to, że można wybrać wersję przeznaczoną do łączenia w ciągi chłodnicze, co znacznie ułatwia aranżację przestrzeni sprzedażowej.

Praktyczne drzwi przeszklone

Niskie zużycie energii to dziś jeden z priorytetów przy wyborze urządzeń chłodniczych, dlatego regał Compact SR został wyposażony w wygodne przeszklone drzwi przesuwne z blokadą załadunku, które pozwalają utrzymać stałe warunki temperaturowe wewnątrz urządzenia i w istotny sposób ograniczają zużycie prądu.

Elastyczny wygląd

Dużą zaletą regału chłodniczego Compact jest szeroki wybór wariantów wykończenia, dzięki czemu urządzenie bez problemu można dopasować do indywidualnej aranżacji sklepu. Firma oferuje wykończenie panelu frontowego ze stali malowanej na kolory ze wzornika RAPA lub płyty drewnopodobnej. Umożliwia również dopasowanie wyposażenia ekspozycji do indywidualnych potrzeb. Zarówno wnętrze regału jak półki można pomalować na wybrany kolor z wzornika producenta lub przygotować je ze stali nierdzewnej. Zamiast rzędu półek można zamontować w regale poprzeczki z hakami „s” lub „szpic”.

Niezawodne chłodzenie i precyzyjny sterownik temperatury

Nie musisz zastanawiać się, jak w regale Compact rozmieścić poszczególne produkty, by zapewnić im optymalne warunki temperaturowe, ponieważ dzięki zastosowaniu chłodzenia dynamicznego temperatura w całym urządzeniu rozkłada się równomiernie. Dodatkowo zastosowanie wentylatora sprawia, że chłodzenie produktów przebiega szybciej w porównaniu do chłodzenia grawitacyjnego. Ustawienie właściwej temperatury w regale chłodniczym Compact SR jest banalnie proste, ponieważ zamontowano w nim precyzyjny elektroniczny regulator temperatury.

Energooszczędne oświetlenie LED

Oświetlenie LED zamontowane wzdłuż wewnętrznej górnej krawędzi regału pomoże wyeksponować asortyment zamknięty w urządzeniu. Rodzaj oświetlenia można dopasować do rodzaju przechowywanych w regale produktów. Można wybierać pomiędzy oświetleniem neutralnym, mięsnym lub nabiałowym.


Układ chłodniczy

 • 3 klasa klimatyczna
 • Chłodzenie dynamiczne
 • Elektroniczny regulator temperatury z wyświetlaczem
 • Wersja remote (bez agregatu wewnętrznego)

Korpus

 • Drzwi przeszklone, rozsuwane
 • Nogi regulowane
 • Wszystkie szyby zespolone, hartowane obustronnie, niskoemisyjne
 • Front górny i dolny malowany na kolor RAL 7016 Szary antracytowy – półmat
 • Zewnętrzna strona boków ze stali powlekanej w kolorze RAL 7016 Szary antracytowy – półmat
 • Wewnętrzna strona boków malowana na kolor RAL 7016 Szary antracytowy – półmat

Ekspozycja

 • Oświetlenie LED dopasowane do produktów
 • Ścianka tylna wnętrza ekspozycji malowana na kolor RAL 7016 Szary antracytowy – półmat
 • Komplet półek malowanych wraz ze wspornikami na kolor RAL 7016 Szary antracytowy – półmat

Akcesoria

 • Poprzeczka z hakami „szpic”
 • Poprzeczka z hakami „s”

Półki

 • Komplet półek nierdzewnych malowanych na indywidualny kolor RAL

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  Model:

  Opcje dodatkowe: