Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 2 minuty

[shoperbox id=”25″]

Profesjonalne zmywarki Smeg, naturalna ewolucja ponad 40-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu zmywarek, tworzonych we Włoszech i przeznaczonych do barów, restauracji oraz hoteli. Wyróżniają się najnowocześniejszym technologicznie systemem zmywania, który przy zredukowanym zużyciu energii, poprawia higienę, jakość i wydajność, wszystko w połączeniu z niepowtarzalnym stylem Smeg.

W skład kolekcji wchodzą zmywarki do szkła, do naczyń, kapturowe oraz z systemem świeżej wody, a każda z nich zaprojektowana z dbałością o szczegóły.

Zmywarki zostały wyposażone w wyświetlacz dotykowy TFT, który gwarantuje niezwykle intuicyjne i proste sterowanie. Co więcej, we wszystkich modelach został przewidziany system płukania HTR, a w wybranych modelach ciągła regeneracja zmiękczacza.

WYŚWIETLACZ DOTYKOWY TFT

Nowy panel sterowania pozwala na przejrzyste przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących stanu zmywarki tj. cyklu wybranego programu, temperatur oraz diagnostyki.

Wyświetlacz przedstawia aktualny stan zmywarki: 

ZIELONY – gotowość do pracy; NIEBIESKI – cykl zmywania w toku; CZERWONY – błąd w funkcjonowaniu.

SYSTEM FILTRACYJNY

Innowacyjny system filtracyjny opiera się na potrójnym filtrze selektywnym w komorze mycia, który jest połączony z pompą spustową oraz systemem częściowego odpływu. Rozwiązanie to wspomaga proces filtrowania wody do mycia, utrzymując ją czystszą. Ponadto podczas każdego cyklu eliminowane są ewentualne zabrudzenia oraz ograniczane jest zużycie detergentów chemicznych, co znacznie redukuje koszty eksploatacyjne urządzenia.

Zmywarka kapturowa z koszem 600 x 500 mm, dzięki wysokości wejścia do komory 420 mm, jest w stanie myć naczynia oraz sztućce o dużych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu systemu odzysku ciepła następuje znaczna redukcja powstałej gorącej pary. Ponadto energia zawarta w parze jest wykorzystywana do podgrzania wody zasilającej zmywarkę. 

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

System odzysku ciepła SHR zasysa powstałe opary, które ulegają skropleniu, a powstała energia jest wykorzystywana do podgrzania wody zasilającej. W wyniku tego istnieje możliwość zaoszczędzenia do 29% energii oraz następuje znaczna poprawa warunków pracy.