Oferta dla pralniSuszarki profesjonalne
Czas czytania: 4 minuty

Wraz z suszarkami PT 82xx Miele Professional wnosi kolejny znaczący Plus do oszczędnej i delikatnej pielęgnacji tkanin. Nowe suszarki są doskonałym uzupełnieniem urządzeń piorących.

  • Objętość bębna 250 l, ładowność 10,0-13,0 kg
  • Wyjątkowa pielęgnacja prania – bęben SoftCare
  • Najwyższa efektywność energetyczna dzięki Air Recycling Plus
  • Perfekcyjne suszenie wszystkich tekstyliów – PerfectDry
  • Prosta manipulacja – łatwy do czyszczenia, duży filtr kłaczków

„Zawsze lepiej, zawsze lepsi”

Marka Miele to synonim jakości. Wszystkie urządzenia są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a poszczególne elementy wyposażenia dostosowane są do najwyższych wymagań użytkowników. Od 110 lat filozofia firmy brzmi „zawsze lepiej, zawsze lepsi”. Również w przypadku nowych suszarek zastosowana została innowacyjna technika, która wyróżnia wszystkie produkty Miele na rynku. Urządzenia pralnicze Miele gwarantują użytkownikom maksymalną oszczędność oraz niezawodność. Miele oferuje perfekcyjne rozwiązania systemowe w zakresie pielęgnacji tkanin, od prania poprzez suszenie do prasowania lub maglowania.

Opatentowana funkcja Air Recycling Plus

Po opuszczeniu bębna suszarki powietrze procesowe zawiera jeszcze dużo ciepła. Opracowana przez Miele funkcja Air Recycling Plus wykorzystuje ponownie dużą część tego powietrza w procesie suszenia – wielkość jego udziału jest regulowana przez opatentowane sterowanie klapami powietrznymi. Rezultat: Perfekcyjne rezultaty suszenia przy niewielkim zużyciu energii i krótkich czasach suszenia.

System PerfectDry

System PerfectDry dokonuje ciągłego pomiaru wilgotności resztkowej prania i uzyskuje w ten sposób dokładne rezultaty suszenia – nawet w przypadku wody o bardzo zróżnicowanej jakości. System mierzy bowiem dodatkowo przewodnictwo wody użytej do prania i dostosowuje proces suszenia do tego ważnego czynnika. Uzyskiwany jest ustalony poziom wilgotności resztkowej, system zapobiega przesuszeniu lub niedosuszeniu.

Inteligentne suszenie prania

Aby zapobiec nawijaniu się prania, sterownik suszarki zmienia kierunek obrotów bębna w określonych odstępach czasu, dzięki czemu pranie nie gniecie się i jest równomiernie oraz delikatnie wysuszone. Inteligentna technika procesowa zapewnia doskonały efekt suszenia, szczególnie w programie „Duże tekstylia“.

Bęben SoftCare

W suszarce powierzchnia bębna o strukturze plastra miodu pozwala na powstanie poduszki powietrznej pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami. Ślizganie po tej poduszce zapewnia optymalną pielęgnację prania oraz perfekcyjne wykończenie prania.

Złącze szeregowe RS 232

Złącze szeregowe służy do komunikacji z technicznymi urządzeniami końcowymi. Oprócz transferu danych do zewnętrznych nośników pamięci w celu dokumentowania procesów umożliwia również sterowanie urządzeniami dozującymi i/lub inkasującymi.

Rejestracja danych roboczych

Rejestracja danych operacyjnych staje się coraz ważniejsza. Urządzenia Miele są przystosowane do pracy z systemem rejestracji danych operacyjnych. Urządzenia te dostarczają obszernych danych procesowych, np. na potrzeby dokumentacji procesowej, optymalizacji procesów i kompleksowych obliczeń opłacalności. W zależności od modelu wymagane są opcjonalne akcesoria.

Wyłączenie szczytowe

Kompleksowe zarządzanie energią pozwala skutecznie obniżyć koszty energii w zakładzie. Odłączanie obciążenia szczytowego umożliwia integrację pralek, suszarek i maglownic w inteligentne systemy zarządzania energią (w zależności od modelu są wymagane dodatkowe akcesoria do podłączenia do systemów obciążenia szczytowego).

Podłączenie systemu pobierania opłat

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).

Krótki czas trwania programów

Czy najważniejsze są najkrótsze czasy trwania programów? W takiej sytuacji urządzenia pralnicze Miele Professional będą najlepszym wyborem: Dzięki najwyższej jakości profesjonalnej technice pranie można wykonać w najkrótszym czasie.