Oferta dla pralniPralnice profesjonalne
Czas czytania: 4 minuty

NOWA KONCEPCJA PRALNICTWA

Fagor Industrial dopasowuje się do potrzeb każdego użytkownika, oferując szeroki wachlarz opcji. Nowy sterownik to doskonałe rozwiązanie, obejmujące większą liczbę korzyści opartych między innymi na wydajności, wszechstronności i łączności. Pralki przemysłowe Fagor (o niskiej, średniej lub wysokiej prędkości) są wyposażone w najwyższy na rynku współczynnik G, który gwarantuje minimalną wilgotność resztkową, co oznacza niższe koszty energii podczas cyklu suszenia.

Profesjonalne pralnicowirówki z gamy Compact oferują porównywalne funkcje do tych, w które wyposażone są przemysłowe urządzenia pralnicze. Bez konieczności kotwienia do podłoża, proste w instalacji.

WIĘCEJ ZASTOSOWAŃ

TOUCH PLUS CONTROL

Nowy sterownik TP2 z ekranem dotykowym 4,3″, w całości programowalny i bardzo intuicyjny – umożliwia utworzenie nieograniczonej ilości programów (zawiera 26 domyślnych programów fabrycznych).

PROGRAMY

Możliwość zaprogramowania, importowania lub eksportowania programów i aktualizacji oprogramowania przez łącze USB.

STANDARDOWA IDENTYFIKOWALNOŚĆ

Cały proces prania (temperatura, poziom wody) przechowywany jest w pamięci pralki i można go przenieść do komputera za pomocą pendrive’a.

STAL AISI 304 WE WSZYSTKICH WAŻNYCH CZĘŚCIACH

Zbiornik, bęben oraz mieszaki wykonane ze stali nierdzewnej AISI-304, tak jak w pralkach przemysłowych. Wyższa jakość i odporność na czynniki zewnętrzne. Zapobieganie przedwczesnym problemom z rdzewieniem, wydłużenie żywotności.

PRZEMYSŁOWE PODZESPOŁY

Łożyska, obudowy łożysk, silnik oraz falownik są takie jak w urządzeniach przemysłowych. W drzwiach pralki znajduje się taka sama uszczelka jak w gamie przemysłowej, zamiast plastikowej, zwykle stosowanej w AGD.

DUŻE I SOLIDNE DRZWI

Pralnicowirówki posiadają solidne drzwi wykonane z aluminium z takim samym zamknięciem jak w gamie przemysłowej. Największa średnica drzwi na rynku w swoim segmencie (516 mm). Łatwy załadunek i rozładunek prania.

WIĘKSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

PERSONALIZACJA

Możliwość dostosowania maszyn do konkretnych potrzeb każdego klienta dzięki dostępnym opcjom, które zostają zamontowane i sprawdzone jeszcze w fabryce.

URZĄDZENIA STANDARDOWE/SAMOOBSŁUGOWE

W urządzeniach można zmienić opcję z obsługi standardowej na samoobsługową i odwrotnie ze sterownika TP2.

URZĄDZENIE WOLNOSTOJĄCE/URZĄDZENIE W KOLUMNIE

Model standardowy można łatwo ustawić w kolumnie. Pralkę można zamontować w kolumnie z suszarką, mimo że zostały zamówione osobno, jako niezależne urządzenia.

PODGRZEWANIE ELEKTRYCZNE/GORĄCA WODA

Model z podgrzewaniem elektrycznym można z łatwością przekształcić w model z generatorem gorącej wody.

SPUST LUB POMPA ODPROWADZANIA WODY

Urządzenie z zaworem spustowym może zostać zmienione w urządzenie z pompą.

WIELE BRANŻ

Gama Compact jest odpowiednia dla wielu różnych branż, jak gastronomia, siłownie, kempingi, mieszkania, pralnie itp.

WET CLEANING

Fagor oferuje najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku, aby wykorzystać rozwiązanie Wet Cleaning. Maszyny są elastyczne, ponieważ zarówno pralki, jak i suszarki oferują możliwość tworzenia różnych faz w programie ze wszystkimi niestandardowymi parametrami wymaganymi przez każdego dostawcę detergentów w branży Wet Cleaning.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Gama kompaktowych pralek i suszarek ma wielką zaletę ze względu na zmniejszone wymiary, biorąc pod uwagę ich ładowność i możliwość ustawiania jeden na drugim, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla małych przestrzeni.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

OPTYMALNE ZUŻYCIE

Zapewnia dwa systemy ważenia: jeden manualny, przekazujący bezpośrednio do urządzenia informację o masie prania oraz drugi, inteligentny, w którym urządzenie samo szacuje masę wsadu na początku każdego programu. Z drugiej strony umożliwia skonfigurowanie trzech poziomów oszczędności, w zależności od wymagań prania.

FACTOR G-450

Podniesiony czynnik G-450 obniża wilgotność resztkową, a zatem – czas suszenia.

ZBIORNIK ODZYSKU WODY

Opcja wbudowania zbiornika do odzysku wody w specjalnie zaprojektowanym do tego celu cokole. Opcja ta jest sterowana z samego sterownika TP2, a dzięki niej użytkownik może odzyskać wodę z wybranej fazy.

SYSTEM WYKRYWANIA NIERÓWNOMIERNOŚCI

Dzięki nowoczesnej technologii i przetwornicy pralki wykrywają nierównomierne rozłożenie ładunku, aby uzyskać najlepsze wirowanie. Większa płynność pracy (mniej hałasu), która pozwala wydłużyć żywotność wszystkich jej komponentów. Redukcja czasu prania i oszczędność energii.