Oferta dla gastronomiiUtrzymanie higienyZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Szacowany czas czytania: 7 minut

Profesjonalna zmywarka do codziennych gór naczyń

Wszędzie, gdzie jest dużo naczyń do zmywania, optymalnym rozwiązaniem są zmywarki ProfiLine. Myją szybko i dokładnie nawet duże ilości naczyń, powstające podczas przerw, spotkań i imprez. Są również odpowiednie do użytku domowego w przypadku dużej ilości naczyń do zmywania.

  • Wydajność zmywania: 13 kompletów naczyń w ciągu tylko 17min.
  • Wszystko całkowicie suche – Wspomaganie suszenia AutoOpen
  • Elastyczne rozmieszczenie ładunku dla najlepszych rezultatów
Miele PFD 101i to nowa zmywarka zintegrowana do stosów naczyń z gospodarstwa domowego, firmowych, podręcznych i zmywalni.

Cechy charakterystyczne

System zmywania świeżą wodą

W zmywarkach z systemem zmywania świeżą wodą po każdej fazie płukania odbywa się wymiana wody. Na koniec następuje dokładne spłukanie w temperaturze dopasowanej do ładunku. Metoda ta zapewnia perfekcyjne rezultaty zmywania i wysoki poziom higieny, który znacznie przekracza standardowe wymagania stawiane profesjonalnym zmywarkom.

Skuteczność przeciw wirusom – potwierdzona naukowo 

Dzięki niezwykłym udogodnieniom można zawsze dopasować najróżniejsze naczynia i sztućce. Elegancki uchwyt pozwala na bezpieczne wyciąganie koszy – wygodnie pod każdym kątem. Na wypustkach półki FlexCare filiżanki znajdą bezpieczne oparcie. Miski można wygodnie umieścić w składanych rzędach. A co z eleganckimi kieliszkami do wina? Takie szkło jest bezpiecznie trzymane za pomocą uchwytów do szkła FlexiCare z miękkimi silikonowymi nakładkami. 

Opatentowane wspomaganie suszenia AutoOpen

Nawet delikatne naczynia, np. te wykonane z tworzyw sztucznych, mogą schnąć aż do momentu ich rozładowania. Dzięki automatycznemu otwieraniu drzwi po zakończeniu programu mycia proces suszenia rozpoczyna się automatycznie, bez konieczności ręcznej interwencji.

Aranżacja koszy FlexLine 

Dzięki niezwykłym udogodnieniom można zawsze dopasować najróżniejsze naczynia i sztućce. Elegancki uchwyt pozwala na bezpieczne wyciąganie koszy – wygodnie pod każdym kątem. Na wypustkach półki FlexCare filiżanki znajdą bezpieczne oparcie. Miski można wygodnie umieścić w składanych rzędach. A co z eleganckimi kieliszkami do wina? Takie szkło jest bezpiecznie trzymane za pomocą uchwytów do szkła FlexiCare z miękkimi silikonowymi nakładkami. 

Zintegrowany zmiękczacz

Wbudowany odkamieniacz dostarcza wodę o optymalnym stopniu twardości. Zastosowanie miękkiej wody umożliwia oszczędne użycie środków myjących i przedłuża żywotność urządzenia. Stopień twardości ustawia się ręcznie w zależności od lokalnej jakości wody.

Przyłącze dla modułu dozującego detergent

W celu wygodnego i ekonomicznego stosowania płynnego detergentu można opcjonalnie podłączyć moduł dozowania płynów. Dzięki dokładnemu dozowaniu można osiągnąć optymalne rezultaty czyszczenia. Dodatkowo automatyczne dozowanie płynów ułatwia obsługę.

EcoFeedback

Chcesz zmywać świadomie i oszczędnie? Zmywarki Miele to ułatwiają: przewidywane zużycie wody odczytasz na wyświetlaczu, jak tylko wybierzesz program. Dzięki EcoFeedback można wybrać najbardziej ekologiczny wariant. Po zakończeniu programu istnieje możliwość wyświetlenia faktycznych wartości zużycia. 

Brilliant GlassCare

Perfect GlassCare pozwala na delikatne zmywanie szklanek. Program „Delikatne“ zmywa w temperaturze tylko 45 °C. Kieliszki do wina są bezpieczne w uchwytach do szklanek FlexCare z silikonowymi wkładami. Na koniec programu zmywarka otwiera się automatycznie dzięki opatentowanej opcji suszenia AutoOpen. Szklanki będą suche, bez potrzeby polerowania – i są optymalnie pielęgnowane przy użyciu naszych dobranych produktów z formułą ochrony szkła.

Wydajna pompa grzejna

Wysoka wydajność czyszczenia: Pompa grzejna to połączenie wydajnej pompy obiegowej ze zintegrowanym elementem grzejnym w kompaktowej jednostce.

Gwarancja ochrony przed zalaniem

Dla ochrony przed szkodami spowodowanymi przez wodę wszystkie zmywarki Miele są wyposażone w Waterproof-System. Są więc Państwo dobrze zabezpieczeni na długie lata. W ramach warunków gwarancji ochrony przed skutkami zalania, Miele pokrywa koszty powstałych szkód rzeczowych (przy nabyciu urządzenia poprzez autoryzowanego sprzedawcę i ustawienie w prywatnym gospodarstwie domowym).

AutoClose

Komfortowo i bezpiecznie – to jest AutoClose Miele: Już lekki kontakt pomiędzy drzwiami i urządzeniem wystarczy, żeby zmywarka sama się zamknęła za pomocą silnika.

Profesjonalne przyłącze elektryczne

Krótkie czasy przebiegów wymagają wysokiej mocy przyłączeniowej. Z tego powodu zmywarka jest seryjnie wyposażona w 5-żyłowy kabel przyłączeniowy.

Dane techniczne

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę