Oferta dla pralniPralnice profesjonalne
Czas czytania: 3 minuty

Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus

  • Objętość bębna 110l, ładowność 12,0kg
  • Optymalne czyszczenie i najniższe zużycie – innowacyjna technika Miele 
  • Optymalna obsługa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi Fulltouch – M Touch Pro Plus
  • Łatwa i bezpieczna obsługa dzięki automatycznemu zamykaniu drzwiczek
  • Przyszłościowa łączność za pośrednictwem sieci LAN i WLAN

Pełna elastyczność


Dzięki swobodnie programowalnemu sterowaniu wszystkie parametry prania można dostosować do danego zastosowania i potrzeb. Istnieje możliwość zapisania poszczególnych programów w żądanej kolejności. Różne programy do obróbki najróżniejszych tekstyliów są już zapisane. Dzięki temu sterowaniu jesteś przygotowany na wszystkie wymagania profesjonalnej pielęgnacji prania.

Automatyczny zamek drzwiowy

Wystarczy lekkie naciśnięcie drzwi. Po uruchomieniu programu mycia drzwi blokują się samoczynnie. Po zakończeniu programu drzwi otwierają się automatycznie.

Automatyka wagowa Plus

Jeszcze większa oszczędność: automatyka wagowa Plus mierzy nasiąkliwość tekstyliów w bębnie. Dodatkowo rejestruje ona wagę ładunku wprowadzoną ręcznie poprzez sterowanie. Dzięki kombinacji można szczególnie precyzyjnie dopasować do wymagań ilość wody i energii. Za pomocą pomp do dozowania płynów można poza tym automatycznie dostosować ilość środka piorącego dokładnie do danego procesu- co przynosi dalsze oszczędności na chemii.

Innowacyjny zbiornik kąpieli piorącej

Zbiornik kąpieli piorącej o nowym kształcie obejmuje ściśle bęben pralki, przejście do komory kąpieli piorącej z elementami grzewczymi jest łagodnie obniżone. Umożliwia to bardzo niski poziom kąpieli oraz pozwala znacznie zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Złącze Wi-Fi/LAN

Złącze ethernetowe nadaje się idealnie do lokalnej i sieciowej komunikacji kablowej. Oprócz transferu danych do zewnętrznych nośników pamięci w celu dokumentowania procesów umożliwia również sterowanie urządzeniami dozującymi i/lub inkasującymi.

Złącze Wi-Fi nadaje się idealnie do bezprzewodowej komunikacji lokalnej i sieciowej. Oprócz transmisji danych procesowych w celach dokumentacyjnych umożliwia ono np. sterowanie urządzeniem inkasującym do wnoszenia opłaty w zależności od programu w salonie pralniczym.
Ponadto złącze umożliwia dostęp do serwisu zdalnego Miele.

Miele MOVE. Cyfrowa platforma do profesjonalnego zarządzania pralnią. Kolejny logiczny krok w zarządzaniu maszynami i danymi. Intuicyjnie, przejrzyście, wydajnie: Miele MOVE łączy w sieć maszyny komercyjne, optymalizuje procesy i obniża koszty eksploatacji. Platforma łączy wygodne interfejsy użytkownika z inteligentnymi narzędziami pomocy i uwalnia od ograniczeń w zarządzaniu pralnią. Nie daj się zatrzymać.

Zaawansowany technologicznie silnik asynchroniczny

Zaawansowany technologicznie silnik asynchroniczny z przetwornicą częstotliwości umożliwia uzyskanie maksymalnej mocy i żywotności urządzenia – dzięki łagodnemu rozruchowi w fazie startowej i maks. wyważeniu również przy wysokich prędkościach obrotowych. Dzięki temu szumy i wibracje powstające w trakcie pracy zostają maksymalnie zredukowane.

Trójwymiarowa kontrola niewyważenia

3-wymiarowe monitorowanie niewyważenia zapewnia niezawodnie utrzymanie na stałym poziomie wartości wilgotności resztkowej. Poza tym obniża on obciążenie systemów amortyzacji oraz łożysk bębna – co przyczynia się do długiej żywotności pralki.

Opatentowany bęben SoftCare 2.0

Mieszadła w bębnie SoftCare pobierają wodę podczas prania wysoko do góry. Otwory w mieszadłach umożliwiają „zraszanie“ od góry tekstyliów, zapewniając intensywne namoczenie ubrań. Struktura plastra miodu bębna Softcare Miele pozwala na łagodne ślizganie się prania po warstwie wody.

Wydajny system sprężyn

Wysokowydajny system amortyzatorów z dwoma niezależnymi od siebie resorami i dodatkowymi amortyzatorami zwiększa znacznie poprzeczną stabilizację pralki. Dzięki temu drgania oddziałujące na podłogę zostają zminimalizowane podczas procesu wirowania.

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę