Oferta dla pralniPralnice profesjonalneUtrzymanie higieny
Czas czytania: 4 minuty

Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie, z pompą odpływową i programami specjalnymi dla grup docelowych.

  • Objętość bębna 73l, ładowność 8,0kg
  • Przetestowane pod kątem intens. użytkow. – wyjątkowa jakość miele
  • Największy komfort obsługi z kolorowym wyświetlaczem Fulltouch – M Touch Flex
  • Dokładne czyszczenie dzięki profesjonalnym programom
  • Przyszłościowa łączność za pomocą WLAN

Sterowanie m Touch Flex

Sterowanie Fulltouch z kolorowym wyświetlaczem definiuje nowy wysoki poziom szybkiej, intuicyjnej obsługi maszyny. Jednocześnie oferując wiele możliwości konfiguracyjnych. I tak można np. wybierać dany program ze zbioru faworytów lub z pośród wszystkich dostępnych programów – w bardzo prosty sposób dotykając palcem lub przesuwając nim. Wszystkie komunikaty wyświetlane są w wybranym spośród 32 języków.

Podłączenie systemu pobierania opłat

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).

Bezpieczna dezynfekcja

Niezawodna dezynfekcja jest warunkiem prania tekstyliów w szpitalach i domach opieki. Specjalne programy termicznej i chemiczno-termicznej dezynfekcji, m.in. zgodnie z listą Instytutu Roberta Kocha z Berlina, tworzą podstawę niezbędnego bezpieczeństwa higieny.

Płukanie dezynfekujące

Aby stworzyć podstawę dla najwyższych wymogów w zakresie higieny można w programach dezynfekcji opcjonalnie wybrać na koniec program płukania w specjalnej temperaturze i o specjalnym profilu czasowym. Podczas tzw. płukania dezynfekującego następuje nagrzanie do ponad 60 °C. Dzięki tej funkcji zmniejsza się ryzyko ponownej kontaminacji przez zawarte ewentualnie w wodzie zarazki.

Elastyczne adaptery dozujące

Urządzenia są przygotowane fabrycznie do korzystania z różnych adapterów dozowania. W zależności od rodzaju użycia można wybrać adapter dozowania z płukaniem wodą lub dozowania konwencjonalnego. W przypadku dozowania konwencjonalnego możliwe jest korzystanie z nawet 6 płynnych mediów.

WiFiConn@ct

Dzięki zintegrowanej funkcji WLAN WiFiConn@ct te Małe Olbrzymy są już fabrycznie zaprojektowane do wydajnej wymiany danych. Pozwala to na zintegrowanie maszyny, w przypadku użytkowania w gospodarstwie domowym i pół-profesjonalnych zakresach, z istniejącymi sieciami.

CapDosing – szybkie dozowanie porcji

CapDosing stanowi idealne uzupełnienie automatycznego lub ręcznego dozowania. Specjalny środek do prania, płyn do płukania czy dodatki są dostępne w formie praktycznych kapsułek – bez konieczności ręcznego odmierzania. Urządzenie automatycznie dozuje ich zawartość w optymalnym momencie procesu prania.

EcoSpeed – zoptymalizowany rytm prania

Zoptymalizowany rytm bębna wyróżnia proces prania EcoSpeed. Przy niskiej prędkości obrotowej żebra zabierają dużo wody, która moczy intensywnie pranie od góry. Dzięki stopniowemu wzrostowi prędkości obrotowej pranie jest dociskane do ścianek bębna. Wzmocniona mechanika prania pozwala na intensywną wydajność prania przy zredukowanym zużyciu wody.

Krótki czas trwania programów

Czy najważniejsze są najkrótsze czasy trwania programów? W takiej sytuacji urządzenia pralnicze Miele Professional będą najlepszym wyborem: Dzięki najwyższej jakości profesjonalnej technice pranie można wykonać w najkrótszym czasie.

Zaawansowany silnik synchroniczny

Zaawansowany silnik synchroniczny umożliwia osiąganie maksymalnej mocy i trwałości urządzenia – dzięki łagodnemu rozruchowi w fazie startu oraz niezwykle spokojnej pracy również na wysokich obrotach. Dzięki temu szumy i wibracje powstające w trakcie pracy zostają maksymalnie zredukowane.

Kołnierz ze stali szlachetnej

Opracowany i produkowany przez Miele kołnierz ze stali szlachetnej, dzięki specjalnej obróbce i zastosowaniu materiału wysokiej jakości, jest wyjątkowo wytrzymały i trwały.

Bęben SoftCare z dziurkowaną tylną ścianką bębna

Opatentowany bęben SoftCare Miele, dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu, od zawsze wyznacza standardy w zakresie optymalnej ochrony prania. Teraz została ona jeszcze raz ulepszona: precyzyjnie rozmieszczone otwory na tylnej ścianie bębna powodują jeszcze szybsze zmoczenie i odwodnienie prania. Pozwala to osiągać w krótszym czasie perfekcyjne rezultaty prania przy minimalnych wartościach wilgotności resztkowej.

Trójwymiarowa kontrola niewyważenia

3-wymiarowe monitorowanie niewyważenia zapewnia niezawodnie utrzymanie na stałym poziomie wartości wilgotności resztkowej. Poza tym obniża on obciążenie systemów amortyzacji oraz łożysk bębna – co przyczynia się do długiej żywotności pralki.