Oferta dla pralniPralnice profesjonalne
Czas czytania: 4 minuty

PWM 508 Mop Star 80

Profesjonalna pralka z grzaniem elektrycznym i specjalnym zaworem odpływu wody.

  • Pojemność wsadu 8 kg
  • Objętość bębna 73 l 
  • Przetestowana pod kątem intensywnego użytkowania – wyjątkowa jakość miele
  • Łatwy do obsługi sterownik elektroniczny z pokrętłem wyboru – M Select 
  • Dokładne czyszczenie dzięki specjalnym programom prania do mopów i ścierek 
  • Najlepsze usuwanie zabrudzeń – opatentowane odwadnianie

Maksymalne bezpieczeństwo higieniczne

Niezawodna dezynfekcja jest warunkiem prania tekstyliów w szpitalach i domach opieki. Specjalne programy termicznej i chemiczno-termicznej dezynfekcji, m.in. zgodnie z listą Instytutu Roberta Kocha z Berlina, tworzą podstawę niezbędnego bezpieczeństwa higieny.

  • Programy dedykowane do prania, dezynfekcji i nasączenia mopów oraz ścierek środkami chemicznymi
  • Programy dezynfekcyjne zgodne z RKI (Instytut Roberta Kocha)
  • Bezpieczna i pewna dezynfekcja (brak możliwości zatrzymania programu dezynfekcyjnego)

Maksymalna higiena

Aby stworzyć podstawę dla najwyższych wymogów w zakresie higieny można w programach dezynfekcji opcjonalnie wybrać na koniec program płukania w specjalnej temperaturze i o specjalnym profilu czasowym. Podczas tzw. płukania dezynfekującego następuje nagrzanie do ponad 60 °C. Dzięki tej funkcji zmniejsza się ryzyko ponownej kontaminacji przez zawarte ewentualnie w wodzie zarazki.

Łatwe dozowanie

Urządzenia są przygotowane fabrycznie do korzystania z różnych adapterów dozowania. W zależności od rodzaju użycia można wybrać adapter dozowania z płukaniem wodą lub dozowania konwencjonalnego. W przypadku dozowania konwencjonalnego możliwe jest korzystanie z nawet 6 płynnych mediów.

Od początku czyste

Mokre i mocno zabrudzone nakładki stawiają wysokie wymagania wobec procesu prania. Przy opatentowanym wstępnym odwadnianiu nakładki zostają odwirowane bezpośrednio po starcie programu, żeby zachować możliwie niski udział zabrudzeń i zużytych tensydów w następującym procesie prania. W efekcie uzyskuje się doskonałe wyczyszczenie przy najlepszej możliwej ochronie materiału.

Natychmiastowa gotowość do użytku

Ścierki, w wyniku potraktowania jeszcze w pralnicy środkami czyszczącymi lub do dezynfekcji powierzchni, są bezpośrednio znów gotowe do użytku. Metoda ta umożliwia – w porównaniu do obróbki ręcznej – niezwykłą oszczędność czasu i zwiększa wydajność czyszczenia oraz ekonomiczność.

Perfekcyjne rezultaty prania

Opatentowany bęben SoftCare Miele, dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu, od zawsze wyznacza standardy w zakresie optymalnej ochrony prania. Teraz została ona jeszcze raz ulepszona: precyzyjnie rozmieszczone otwory na tylnej ścianie bębna powodują jeszcze szybsze zmoczenie i odwodnienie prania. Pozwala to osiągać w krótszym czasie perfekcyjne rezultaty prania przy minimalnych wartościach wilgotności resztkowej.

Mechanika prania i użycie wody w nowej równowadze

Zoptymalizowany rytm bębna wyróżnia proces prania EcoSpeed. Przy niskiej prędkości obrotowej żebra zabierają dużo wody, która moczy intensywnie pranie od góry. Dzięki stopniowemu wzrostowi prędkości obrotowej pranie jest dociskane do ścianek bębna. Wzmocniona mechanika prania pozwala na intensywną wydajność prania przy zredukowanym zużyciu wody.

3-wymiarowe monitorowanie niewyważenia zapewnia niezawodnie utrzymanie na stałym poziomie wartości wilgotności resztkowej. Poza tym obniża on obciążenie systemów amortyzacji oraz łożysk bębna – co przyczynia się do długiej żywotności pralki.

Najlepsze rezultaty

Specjalne mieszadła bębna SoftCare pobierają wodę podczas prania wysoko do góry. Dzięki tej technice tkaniny są dłużej i intensywniej moczone. W ten sposób nawet przy mniejszej ilości wody można osiągnąć optymalne zmoczenie tkanin – co stanowi warunek bardzo dobrego rezultatu prania.

Bezobsługowy i cichy silnik

Zaawansowany silnik synchroniczny umożliwia osiąganie maksymalnej mocy i trwałości urządzenia – dzięki łagodnemu rozruchowi w fazie startu oraz niezwykle spokojnej pracy również na wysokich obrotach. Dzięki temu szumy i wibracje powstające w trakcie pracy zostają maksymalnie zredukowane.

Szybko i wydajnie

Czy najważniejsze są najkrótsze czasy trwania programów? W takiej sytuacji urządzenia pralnicze Miele Professional będą najlepszym wyborem: Dzięki najwyższej jakości profesjonalnej technice pranie można wykonać w najkrótszym czasie. Krótki czas cyklu prania mopów/ścierek wynoszący tylko 49min.