Oferta dla gastronomiiUtrzymanie higieny
Czas czytania: 3 minuty

„Fabryka czystości” EmiChem działa w oparciu o technologie, które jeszcze do wczoraj były dla wszystkich przyszłością, a od dzisiaj są dla nas codziennością. Do wieloletniego doświadczenia firma dodała nowoczesne rozwiązania, do wiedzy dołożono najnowsze osiągnięcia z dziedziny chemii przemysłowej. Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku producent wdrożył Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001, ISO 14001 oraz IFS HPC.

Nie musisz wierzyć w najwyższą jakość produktów JAX Professional – możesz ją osobiście sprawdzić w każdej chwili

Celem firmy jest dostarczenie skutecznych i wydajnych w działaniu produktów najwyższej jakości. Producent oferuje również konsultacje dotyczące optymalnego wykorzystania swoich produktów oraz szkolenia z zakresu efektywnych sposobów ich użycia.

Produkty do zmywarek gastronomicznych


JAX PROFESSIONAL 36

Delikatny, niskoalkaliczny płyn myjący do wszystkich rodzajów szkła, elementów ze srebra oraz powierzchni aluminiowych. Idealny zarówno do dużych powierzchni, jak i małych przedmiotów (np. kieliszków), a także do powierzchni dekorowanych. Skutecznie radzi sobie z tłustymi pozostałościami, śladami szminki oraz z lekkimi osadami po napojach. Preparat nie zawiera chloru, nie niszczy zdobień na mytych naczyniach. Jest bezzapachowy i łatwy do spłukiwania, gwarantuje neutralizację zapachów.

JAX PROFESSIONAL 38

Wydajny środek myjący do każdego rodzaju zmywarek gastronomicznych. Preparat usuwa najbardziej uporczywe pozostałości zaschniętej żywności, zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi, a także likwiduje osady po kawie i herbacie pozostawiając myte naczynia bez smug i zacieków. Oprócz doskonałych właściwości myjących produkt zapewnia długą żywotność urządzenia oraz ekonomiczne użytkowanie, zapobiegając odkładaniu się kamienia na podzespołach (elementach grzewczych, dyszach).

JAX PROFESSIONAL 39

Wydajny alkaliczny środek myjący do zmywarek gastronomicznych. Preparat bez trudu usuwa zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi. Oprócz doskonałych właściwości myjących produkt zapewnia długą żywotność urządzenia oraz ekonomiczne użytkowanie, zapobiegając odkładaniu się kamienia na podzespołach (elementach grzewczych, dyszach).

JAX PROFESSIONAL 40

Wydajny środek myjący z aktywnym chlorem do każdego rodzaju zmywarek gastronomicznych. Preparat bez trudu usuwa zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi, a także likwiduje osady po kawie i herbacie pozostawiając myte naczynia bez smug i zacieków. Oprócz doskonałych właściwości myjących produkt zapewnia długą żywotność urządzenia oraz ekonomiczne użytkowanie, zapobiegając odkładaniu się kamienia na podzespołach (elementach grzewczych, dyszach).

JAX PROFESSIONAL 68

Specjalistyczny preparat do mycia w zmywarkach przemysłowych na bazie dwutlenku chloru. Doskonale czyści mocno zabrudzone naczynia, usuwa skrobię, tłuszcz oraz zaschnięte resztki jedzenia. Dzięki obecności ClO2 preparat dodatkowo dezynfekuje mytą powierzchnię, wybiela ją oraz usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy. Płyn jest wydajny i skuteczny już przy bardzo niskich stężeniach. Działa aktywnie przy obniżeniu pH do 9,0 – 10,0. Może być stosowany do czyszczenia porcelany i szkła. Nie nadaje się do srebra i aluminium (może powodować korozję) oraz tworzyw sztucznych (może powodować ich pękanie).

JAX PROFESSIONAL 50

Wysoko skoncentrowany kwaśny środek płucząco-nabłyszczający do zmywarek gastronomicznych, dzięki któremu naczynia zyskują połysk i szybciej schną bez pozostawiania zacieków. Zawarta w preparacie formuła ochronna sprawia, że pozostają jak nowe nawet po wielu myciach. Nabłyszczacz zapobiega również ponownemu osadzaniu się drobinek tłuszczu i brudu.

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  JAX Professional 36 - bezchlorowy płyn myjący do szkła

  JAX Professional 38 - płyn myjący

  JAX Professional 39 - bezchlorowy płyn myjący do szkła i aluminium

  JAX Professional 40 - płyn myjący z aktywnym chlorem

  JAX Professional 68 - specjalistyczny płyn myjący na bazie dwutlenku chloru

  JAX Professional 50 - środek płucząco-nabłyszczający