Oferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-parowe
Czas czytania: 2 minuty

Profesjonalne piece konwekcyjno-parowe linii Tecnocombi to idealne połączenie tradycji i technologii, kierowane do osób poszukujących zaawansowanych i niezawodnych narzędzi do gotowania, prostych i precyzyjnych, wydajnych i solidnych. Są one dostępne zarówno ze sterowaniem cyfrowym, jak i ręcznym.

Stworzone w 2011 roku, dotrzymały wszystkich swoich obietnic, stając się jednym z najlepiej sprzedających się produktów Tecnoinox.
Dziś zostały one przeprojektowane przez Marca Sadlera, aby, zgodnie z głosami zebranymi przez nas podczas rozmów z szefami kuchni z całego świata, zaspokoić potrzebę innowacji w zakresie gotowania i funkcjonalności.

Tecnocombi jest rozwiązaniem przeznaczonym dla szefa kuchni, który wymaga maksymalnej kontroli nad parametrami gotowania i doskonałych rezultatów. Tecnocombi to profesjonalny piec konwekcyjno-parowy, dostępny w wersji cyfrowej lub ręcznej, który zapewnia solidność, niezawodność i natychmiastowość obsługi.

Tecnocombi jest zalecany dla:

• Ośrodków kulinarnych, wyróżniających się ze względu na liczbę serwowanych posiłków

• Restauracji, trattorii, barów z ciepłymi przekąskami

• Punktów gastronomicznych, sklepów mięsnych i innych sklepów detalicznych, które sprzedają gotowane potrawy własnej produkcji

NIEZWYKŁA PROSTOTA OBSŁUGI

Piece Tecnoinox cechują się natychmiastową i intuicyjną obsługą, zarówno w wersjach cyfrowych, jak i w elektromechanicznych wersjach ręcznych.

Panele sterownicze w wersjach cyfrowych są wyposażone w kolorowy wyświetlacz LCD-TFT, zapewniający znakomitą czytelność przepisów i etapów gotowania.
Panelom sterowniczym towarzyszą dwa wyświetlacze alfanumeryczne: jeden do regulacji temperatury, a drugi do czasu lub temperatury wykrywanej przez sondę rdzeniową.
Pojemnościowe przyciski dotykowe i wygodne pokrętło push & scroll usprawniają wykonywanie operacji wyboru i potwierdzenia.

Cyfrowe piece Tecnocombi, Tecnobake i Tecnodual obsługują do 300 przepisów, w tym wstępnie zainstalowane przepisy oraz osobiste przepisy szefa kuchni.

Przepisy można szybko wyszukiwać dzięki filtrom: według nazwy przepisu, śród własnych przepisów, ostatnio użytych oraz ulubionych.

Przepisy są prawdziwymi programami, dzięki którym można zarządzać maksymalnie 8 etapami gotowania, wliczając w to automatyczne nagrzewanie wstępne.