Oferta dla gastronomiiPiecePiece konwekcyjno-paroweWyposażenie dla pizzerii
Czas czytania: 4 minuty

Szacowany czas czytania: 7 minut

Seria F Fanbake to seria elektrycznych pieców konwekcyjnych, niezwykle wszechstronnych i w nienagannym stylu, stworzonych do pieczenia chleba, ciasta i wyrobów piekarniczych. Idealne do zastosowania na małej przestrzeni. W serii F technologia i wydajność łączą się zarówno z funkcjonalnością, jak i zdolnością do zaspokojenia potrzeb w zakresie wysokiej wydajności. Zwiększa możliwości biznesowe upraszczając procesy produkcyjne.

Zarządzanie piekarnikami Fanbake serii F jest niezwykle praktyczne: intuicyjne sterowanie umożliwiające pełne wykorzystanie 200 dostosowywanych programów dla każdego rodzaju produktu. Jest to konkretne wsparcie dla Twojej firmy, zapewniające zawsze doskonałe rezultaty pieczenia. To wszystko jest możliwe dzięki doświadczeniu Moretti Forni w zarządzaniu dynamicznymi przepływami ciepła.

Niezrównana jednorodność pieczenia i wydajność

Cechy charakterystyczne


Kompletne stanowisko do pieczenia na zaledwie 1 m2


W serii F możliwe jest ustawienie dwóch pieców jeden na drugim, aby umożliwić zróżnicowane pieczenie lub zwiększyć wydajność. Ponadto F50 można łączyć ze statycznymi piecami do pizzy, co umożliwia zróżnicowanie produkcji i rozszerzenie menu: pizza, ciasto, chleb i inne produkty gastronomiczne, wszystko na mniej niż jednym metrze kwadratowym

Specjalna komora rozrostu

Temperatura może być utrzymywana na stałym poziomie dzięki komorze rozrostu z nawilżaczem i szklanymi drzwiami do różnorodnych potrzeb.

Idealna jednorodność pieczenia


Badanie przepływów ciepła uzyskanych dzięki najnowszej generacji oprogramowania jest podstawą naprzemiennego systemu wentylacji, który zapewnia doskonałą jednorodność pieczenia produktów.

Regulowane i programowane pieczenie z użyciem pary

Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi można zaprogramować i dostosować czas trwania zaparowania.

Oszczędzaj czas, energię i koszty.

Elegancki kształt, zaawansowana technologia.

Rezerwa dodatkowej mocy do skutecznego zarządzania piecem podczas szczytów w pracy. Eliminuje ryzyko zmiejszenia wydajności pieca z powodu większego obciążenia.

Korzyści: Zawsze doskonałe pieczenie, nawet podczas szczytów w pracy.

Personalizuje cykl pieczenia według produktu. Dzięki ciągłemu pomiarowi temperatury, niweluje straty oraz automatycznie dostosowuje wymaganą moc wyjściową. Stale dostosowuje zużywaną energię do rzeczywistych potrzeb w oparciu o ilość produktu w komorze pieca. W ten sposób piec zużywa minimalną energię niezbędną do uzyskania idealnego pieczenia. 30% oszczędności energii i o 20% szybsze pieczenie.


Korzyści: optymalna wydajność i zmniejszenie zużycia energii.

Inteligentna funkcja ograniczająca zużycie energii podczas przerw w pracy: wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby piekarnik natychmiast powrócił do normalnego trybu pracy. 

Korzyści: oszczędność energii z zachowaniem wydajności pieca.

Regulacja parametrów pieczenia do 9 różnych faz, zmienna w ramach każdego programu roboczego. Te ustawienia są zapamiętywane przez oprogramowanie.


Korzyści: maksymalna skuteczność i wydajności pieczenia.

Port USB do importu / eksportu danych.


Korzyści: Przenoszenie przepisów i danych z urządzeń w szybki sposób.

Modele i kombinacje ustawień

F50E

Pojemność: 5 blach 60x40cm

F50E + F50E

Pojemność: 5+5 blach 60x40cm

F100E

Pojemność: 10 blach 60x40cm

F50E + S50E

Pojemność: 5 blach 60x40cm (górny), 2 pizze 30cm lub jedna blacha 60x40cm (dolny)

F100E + S50E

Pojemność: 10 blach 60x40cm (górny), 2 pizze 30cm lub jedna blacha 60x40cm (dolny)

F50E + iDeck

Pojemność: 5 blach 60x40cm (górny), 4 pizze 30cm lub jedna blacha 60x40cm (dolny)

F100E + iDeck

Pojemność: 10 blach 60x40cm (górny), 4 pizze 30cm lub jedna blacha 60x40cm (dolny)

Zapytaj o cenę

Wybierz model i wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę