Serwis urządzeń Rational
Czas czytania: 3 minuty

ConnectedCooking to najnowocześniejsze rozwiązanie dla kuchni profesjonalnych, pozwalające na podłączanie urządzeń do sieci. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo jedno czy kilka urządzeń RATIONAL – ConnectedCooking gwarantuje Państwu całkowicie nowe i wygodne możliwości zastosowania. Wszystko, co należy w tym celu zrobić, to podłączyć urządzenie RATIONAL.

Aby połączyć urządzenia za pomocą ConnectedCooking, należy zintegrować je z siecią internetową. Z zasady wszystkie urządzenia SelfCookingCenter®, CombiMaster® Plus i VarioCooking Center® (wyprodukowane po 10/2011) mogą zostać zintegrowane w ConnectedCooking

W ramach rocznego abonamentu oferujemy Państwu:

  • comiesięczny raport pielęgnacji urządzenia
  • comiesięczny raport komunikatów serwisowych
  • możliwość zdalnej obsługi serwisowej Państwa urządzenia przez serwis
  • szybszą reakcję serwisu na usunięcie usterki Państwa urządzenia

Zalety ConnectedCooking:

Zdalne sterowanie 

Zdalne sterowanie umożliwia prostą obsługę wszystkich podłączonych urządzeń SelfCookingCenter® za pośrednictwem smartfona lub komputera. Doskonale widzą Państwo ustawienia urządzenia, które w każdej chwili mogą Państwo zmienić. W przeglądzie urządzeń na podstawie pozostałych czasów gotowania i aktualnego klimatu szybko znajdą Państwo urządzenie, do którego będą mogli Państwo załadować konkretne produkty, a dodatkowo widzą Państwo, które urządzenie najszybciej się zwolni

Wiadomości w trybie push

Otrzymują Państwo aktualne informacje o wszystkich działaniach podejmowanych w Państwa urządzeniach. Komunikaty o załadunku, zakończeniu przyrządzania oraz konieczności przeprowadzenia serwisu – wszystkie informacje otrzymują Państwo w czasie rzeczywistym.

Przesyłanie i zarządzanie programami 

Przypisywanie urządzeniom programów przyrządzania jest dziecinnie proste. Wystarczy wybrać programy, które chcą Państwo wysłać do poszczególnych urządzeń i gotowe.

Aktualizacje oprogramowania

W prosty i bezpieczny sposób dbają Państwo, aby urządzenia zawsze były zgodne z najnowszym stanem techniki: aktualizacje urządzeń są Państwu udostępniane bezpłatnie i automatycznie. Wystarczy rozpocząć aktualizację i gotowe. W przypadku zakupu dodatkowych urządzeń RATIONAL szybko przeniosą Państwo swoje osobiste ustawienia urządzeń na nową maszynę. To gwarancja, że ustawienia we wszystkich Państwa piecach będą zgodne z Państwa wymogami. Zmiany z czasu zimowego na letni ConnectedCooking wykonuje dla Państwa automatycznie.

Automatyczna dokumentacja HACCP

Wszystkie ważne dane HACCP rejestrują i zapisują Państwo w pełni automatycznie. Wszystkie ważne dane podłączonych urządzeń są zapisywane, wyświetlane i przechowywane w przejrzysty sposób. Oczywiście w razie potrzeby mogą Państwo jednym kliknięciem wyeksportować dane w formie tabeli lub pliku PDF i zapisać w innym miejscu lub wydrukować

Powiadamianie Service Partner

W razie problemów z Państwa urządzeniem otrzymają Państwo, a na życzenie również Państwa punkt Service Partner, natychmiastowe powiadomienie. W ten sposób na podstawie odczytanych danych serwisowych będą mogli Państwo podjąć odpowiednie decyzje umożliwiające szybkie rozwiązanie problemu.

Zarządzanie profilami użytkowników

Aby użytkownicy mogli wykonywać wyłącznie te czynności w ConnectedCooking, do których są upoważnieni, mogą Państwo zarządzać profilami użytkowników. W ten sposób każdy użytkownik widzi tylko swoje funkcję, co do minimum ogranicza błędną obsługę.

Kopie bezpieczeństwa ustawień urządzeń

Automatyczne zapisywanie danych i ustawień zapewnia bezpieczeństwo danych.

Najnowocześniejsza technika kodowania

Aby zapobiec nadużyciom podczas wszelkiego rodzaju transmisji danych, wymianainformacji odbywa się oczywiście za pomocą najnowocześniejszej techniki kodowania. W ten sposób przetwarzać i wyświetlać dane mogą wyłącznie ich odbiorcy – aby Państwa dane zawsze były bezpieczne.

Obszerna biblioteka przepisów

Mają Państwo możliwość przeglądania tysięcy międzynarodowych przepisów i pobierania na swoje urządzenia tych, które najbardziej przypadną Państwu do gustu. Wszystkie przepisy zawierają składniki w potrzebnej ilości, szczegółowy opis i ustawienia urządzenia. Prościej się nie da.

Wskazówki i porady od naszych profesjonalistów

Dodatkowo znajdą Państwo wskazówki i porady od naszych doświadczonych profesjonalistów. W ten sposób jeszcze szybciej i prościej osiągną Państwo doskonałe rezultaty przyrządzania.

Filmy instruktażowe

Oprócz wielu przykładowych filmów przedstawiających przyrządzanie dań znajdą Państwo również filmowe instrukcje obsługi urządzeń. Dzięki temu szybko dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zaprogramować lub wyczyścić urządzenie czy też utworzyć koszyk na zakupy

Społeczności

Ponadto mogą Państwo dołączyć do społeczności i wymieniać doświadczenia i rozmawiać o sprawach zawodowych z kolegami po fachu z całego świata. Mają Państwo dostęp do jednej z najpotężniejszych społeczności kucharzy i szefów kuchni z całego świata. Wszystko w zasięgu myszki.