Oferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Jako jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości noży i osprzętu dla profesjonalnych użytkowników GIESSER w swojej siedzibie w Winnenden produkuje codziennie ponad 7.500 profesjonalnych noży. Różnorodny asortyment produktów GIESSER obejmuje 2.500 najwyższej jakości kutych bądź tłoczonych noży i osprzętu dla gastronomii i przemysłu przetwórstwa spożywczego.

Produkty GIESSER wyróżniają znakomite materiały, z których zostały zrobione, oraz doskonałe wykończenie. Stanowią one doskonałe narzędzie spełniające najwyższe wymagania.

Tradycyjnie w przedsiębiorstwie rodzinnym GIESSER stosuje się jedynie te materiały i procesy, które zagwarantują, że powstający na końcu łańcucha produkcji produkt, będzie ceniony przez użytkowników i ułatwi im pracę.

MATERIAŁ

Ostrza powstają z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej.

PRÓŻNIOWE UTWARDZANIE

Im bardziej równomierne utwardzanie, tym większa odporność ostrza na zużycie. Z tego powodu pracujemy stosując najbardziej nowoczesne technologie na świecie – obróbkę cieplną w próżni.

SZLIF

Wstępnego szlifu dokonuje maszyna, odbywa się to w pełni automatycznie i precyzyjnie. Aby uzyskać perfekcyjną ostrość niezbędne są dwa kolejne procesy szlifowania.

POLEROWANIE

Połysk zapewnia polerownica. Dzięki niej powierzchnia staje się nieskazitelnie gładka. A to ma wiele zalet: do takiej powierzchni nie przywiera rdza, a ostrze można łatwo wyczyścić.

RĘKOJEŚĆ

Oferujemy optymalną rękojeść dopasowaną do każdego rodzaju zastosowań. Najważniejsze są dla nas perfekcyjna ergonomia rękojeści oraz jej antypoślizgowość. Nasze produkty odpowiadają wymaganiom dotyczącym higieny zawartym w rozporządzeniu w sprawie środków spożywczych i towarów konsumpcyjnych. Kolorowe rękojeści noży przyczyniają się do poprawy standardów higieny w przemyśle przetwórstwa żywności

RĘCZNE OSTRZENIE

Ręka mistrza tworzy perfekcyjne ostrze o długiej żywotności.

Wytrawiony znak – to gwarancja naszej najwyższej jakości.