Akcesoria kuchenneAktualnościWyposażenie barowe
Czas czytania: < 1 minuta

Szacowany czas czytania: 2 minuty

APS – Różnorodność produktów dla gastronomii

Jako rodzinna firma zarządzana przez właściciela od 1933 roku firma APS nieustannie pracuje nad atrakcyjną gamą produktów dla branży hotelarskiej, restauracyjnej i gastronomicznej. W ośmiu kategoriach produktowych znajdą Państwo przyjazne dla użytkownika rozwiązania dla potrzeb profesjonalnych, zawsze oparte na najnowszych trendach. Odkryj ofertę z ponad 3000 artykułów do bufetów, restauracji i barów.

Odważne projekty produktów podkreślają kompetencje.

Przy najwyższych wymaganiach dotyczących wzornictwa i jakości, APS realizuje z różnymi projektantami oraz profesjonalistami z branży gastronomicznej nowe produkty, które łączą piękny design z doskonałą funkcjonalnością.

Wyprodukowano w Niemczech — wiele artykułów do serwowania i bufetów z asortymentu APS jest produkowanych w zakładzie w Sundern i wytwarzanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Umożliwiają to nowoczesne maszyny produkcyjne i dobrze wyszkoleni wykwalifikowani pracownicy.

Nowoczesny system zarządzania towarami i najnowsza logistyka towarów pozwalają na najkrótsze czasy dostaw i najlepszą obsługę naszych klientów na całym świecie.

Odkryj naszą bogatą ofertę i znajdź produkty, które pasują do Twojej gastronomii i Twojej koncepcji.