Akcesoria kuchenneAktualnościBufetEkspresy gastronomiczneKuchnie profesjonalneMaszyny kuchenneObróbka termicznaOferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-paroweUrządzenia chłodniczeWyposażenie baroweZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 2 minuty

Wybieraj spośród bezkonkurencyjnych #toolsforchefs!


HENDI wyznacza trendy i dostarcza najlepsze rozwiązania dla rynku gastronomicznego, dopasowane do potrzeb klientów. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom rynku tworzy nowe produkty. Oferowane urządzenia charakteryzuje wysoka jakość, innowacyjność, a także ciekawy i funkcjonalny design.

W tym katalogu znajduje się ponad 5.000 produktów, w tym premierowych i najbardziej cenionych na profesjonalnym rynku.

Z profesjonalistami na pokładzie


Ambasadorem firmy HENDI jest wybitny szef kuchni Kurt Scheller.

Doświadczenie zdobywał na prawie wszystkich kontynentach, zarządzając kuchniami prestiżowych restauracji. Z Polską związany jest już od ponad 30 lat. Wychował wiele pokoleń polskich kucharzy. Jako wielki autorytet kulinarny – na co dzień doradza profesjonalistom i jest jurorem konkursów kulinarnych. Na swoim koncie ma wiele nagród – otrzymał też tytuł doktora honorowego za działalność na rzecz polskiego hotelarstwa i gastronomii.

Na ambasadora w dziedzinie cukiernictwa firma HENDI wybrała Mistrza Polski i Świata Cukierników Pawła Mieszałę.

Jako jeden z najbardziej cenionych specjalistów w branży wykształcił wiele kadr cukierników. Dzieli się swoim doświadczeniem przygotowując kreatywnie młodych adeptów sztuki do prestiżowych konkursów kulinarnych. Był wykładowcą Europejskiej Szkoły Mistrzów „Professional”.