CateringOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Pojemnik Combi Roll-Up GN 1/1 to nowy komfort przy zachowaniu dotychczasowego bezpieczeństwa utrzymania temperatury. Nowy dodatek do udanej serii termohauser Combi wspiera „utrzymanie porządku” w burzliwej codzienności gastronomii. Wkładanie i wyjmowanie żywności jest teraz jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Zintegrowane drzwi nowego pojemnika można w każdej chwili otworzyć i zamknąć. Po otwarciu, drzwi przesuwne chowają się w górnej części pojemnika, oszczędzając miejsce. Dodatkowo, pojemnik może zostać zdemontowany w kilku krokach i tym samy łatwiej go wyczyścić.

Jak wszystkie pojemniki termohauser z EPP, pojemnik COMBI ROLL- UP GN 1/1 przekonuje bardzo wysokim efektem izolacyjnym przy małej wadze i wysokiej odporności na uszkodzenia. Oznacza to, że krótsze i dłuższe czasy transportu i przestojów nie stanowią już wyzwania.

Zastosowane tu rozwiązanie drzwi przesuwnych jest nowe i niepowtarzalne. Zintegrowane drzwi przesuwne w tej nowej skrzynce izolacyjnej nie tylko wyglądają jak roleta, ale można je łatwo otworzyć i zamknąć w dowolnym momencie przy minimalnym wysiłku. Po otwarciu drzwi przesuwne chowają się bezpiecznie w górnej części skrzynki, oszczędzając miejsce. Oznacza to, że jest zawsze pod ręką i nigdy nie przeszkadza.


NNOWACYJNE OTWIERANIE DRZWI

Łatwe i wygodne otwieranie. Stabilne drzwi przesuwne są szybkie, bezpieczne i zajmują niewiele miejsca.

DUŻO MIEJSCA NA PRZECHOWYWANIE

13 stałych szyn wsuwanych z możliwością zmiany położenia pojemników GN i/lub tacek GN

ZAWSZE GOTOWY

Nawet w przypadku ułożenia na stosie lub obok siebie, pojemniki są zawsze łatwe do otwarcia.

OPTYMALNA CYRKULACJA TEMPERATURY

Dodatkowa wnęka na tylnej ścianie pojemnika zapewnia równomierną cyrkulację powietrza.

KOMFORT NOSZENIA

Ergonomicznie ukształtowane uchwyty na długich bokach zapewniają bezpieczne
i wygodne przenoszenie.

ŁATWY TRANSPORT

Odpowiednie podwozie do jeszcze bardziej komfortowego transportu wypełnionych pojemników (dostępne osobno).

PRZEJRZYSTE OZNACZENIE

Idealnie umieszczone pole etykiety pomaga prawidłowo opisać pojemnik.

ŁATWE CZYSZCZENIE

Optymalne czyszczenie, ponieważ pojemnik można rozłożyć na trzy pojedyncze części. Można myć w zmywarce.

Otwieranie nowych drzwi przesuwnych jest proste i wygodne. Solidne drzwi można szybko i bezpiecznie schować podczas codziennego użytkowania, oszczędzając przy tym miejsce. Pozwala to uniknąć ryzyka potknięcia się o leżące części, co stanowi zaletę w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Pudełka transportowe i izolacyjne Combi Roll-Up GN 1/1 można łatwo otworzyć w dowolnym momencie, gdy są ułożone jeden na drugim lub umieszczone blisko siebie, ponieważ rozwiązanie z drzwiami przesuwnymi nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Drzwi przesuwne zamykają się szczelnie, zapewniając utrzymanie typowych wymagań temperaturowych wewnątrz skrzyni transportowej.

13 półek oferuje dużo miejsca na indywidualne rozmieszczenie produktów – w pudełku Combi Roll-Up GN 1/1 można umieścić pojemniki GN i/lub tace GN, w zależności od potrzeb.

Nieważne, czy chcesz przewieźć gotowe, gorące dania, czy świeże, chłodne dania, dodatkowy otwór w tylnej ścianie pudełka zapewnia równomierną cyrkulację powietrza, zapewniając tym samym idealny rozkład temperatury wewnątrz pudełka. Najlepsze warunki początkowe, dzięki którym Twoje potrawy dotrą do celu w idealnym stanie.


Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Proszę o wycenę pojemnika COMBI ROLL-UP GN 1/1

    Opcjonalne wyposażenie: