Oferta dla gastronomiiWyposażenie dla pizzerii
Czas czytania: 5 minuty

Piece taśmowe serii T to idealne narzędzia pod względem prostoty użytkowania: doskonała jakość pieczenia, bardzo wysoka wydajność przy stosunkowo niewielkich wymiarach. Piece serii T charakteryzują się najwyższą wydajnością energetyczną i jednocześnie są niezwykle ciche. To wszechstronne urządzenia do pieczenia: idealne do wszystkich rodzajów produktów od pizzy do wyrobów piekarniczych i gastronomicznych. Optymalne do seryjnego i ciągłego pieczenia.

Seria T to piece tunelowe, który gwarantują maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Modele T64, T75, TT98 w wersji elektrycznej lub gazowej oraz TT96 uzupełniający dotychczasowy asortyment, dostępny w wersji elektrycznej. Doskonale zarządzają dużą ilością produkcji, optymalizując czas i zasoby. Gama pieców tunelowych wyróżniająca się łatwością użytkowania, zapewniająca doskonałe i powtarzalne rezultaty pieczenia. Optymalne do użytku seryjnego i ciągłego (sieci restauracji). Prędkości pieca zapewniają wysokie tempo produkcji, bezpieczeństwo użytkownika i wydajność technologiczną czyniąc serię niezwykle wszechstronną. Idealne do wszystkich rodzajów produktów – od pizzy do wyrobów piekarniczych i gastronomicznych.

Zużycie energii w serii T jest zmniejszone o 30% dzięki systemowi Eco-SmartBaking, zastosowaniu wielu funkcji i technologii zaprojektowanych w celu uzyskania maksymalnych oszczędności energii przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wydajności i jakości pieczenia. Proces produkcyjny odbywa się również z najwyższym poszanowaniem środowiska.

SeriaT jest wyposażona w ekskluzywny system adaptacyjny, który stale dostosowuje moc do aktualnych potrzeb i gwarantuje równomierne pieczenie, prędkość i oszczędność energii. Technologia serii T ma na celu uzyskanie najlepszych rezultatów pieczenia, gwarantując maksymalną efektywność użytkowania. Dzięki tygodniowej funkcji timera załączenia pieca w serii T użytkownik może dokładnie określić, kiedy piec powinien osiągnąć temperaturę roboczą i być gotowy do użycia.

Korzyści: Optymalizacja czasu pracy i redukcja kosztów

Cechy charakterystyczne

Personalizuje cykl pieczenia według produktu. Dzięki ciągłemu pomiarowi temperatury, niweluje straty oraz automatycznie dostosowuje wymaganą moc wyjściową. Stale dostosowuje zużywaną energię do rzeczywistych potrzeb w oparciu o ilość produktu w komorze pieca. W ten sposób piec zużywa mini- malną energię niezbędną do uzyskania idealnego pieczenia. 30% oszczędności energii i o 20% szybsze pieczenie

Korzyści: optymalna wydajność i zmniejszenie zużycia energii.

Wyjątkowy system składający się z kanału i labiryntu kierujący przepływem gorącego powietrza w komorze. To rozwiązanie zapobiega niekontrolowanej recyrkulacji powietrza wokół produktów podczas pieczenia.

Sterowanie 2 strumieniami gorącego powietrza

Korzyść: Idealny wypiek produktu.

Port USB do importu / eksportu danych.

Korzyści: Przenoszenie przepisów i danych z urządzeń w szybki sposób.

Zintegrowany moduł Wi-Fi, który umożliwia aktualizację oprogramowania, wdrażanie treści i wysyłanie poufnych parametrów do centrali.

Korzyści: łatwe zdalne zarządzanie i funkcja autodiagnostyki.

Inteligentna funkcja ograniczająca zużycie energii podczas przerw w pracy: wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby piekarnik natychmiast powrócił do normalnego trybu pracy. 

Korzyści: oszczędność energii z zachowaniem wydajności pieca.

Oddawane ciepło jest redukowane do minimum dzięki ekskluzywnemu opatentowanemu systemowi izolacji Cool-Around Technology®. Całe ciepło wytwarzane przez piec jest faktycznie wykorzystywane do pieczenia, zapewniając maksymalną efektywność energetyczną: ciepło jest utrzymywane w komorze pieczenia, można dotykać zewnętrznej powierzchni pieca bez ryzyka oparzenia.

Korzyści: Świetna żywotność, maksymalne bezpieczeństwo operatora i oszczędność energii.

To opatentowany system Moretti Forni, który oddzielnie kontroluje dwie różne temperatury w tej samej komorze pieczenia: szczególnie ważna funkcja dla produktów gastronomicznych.

Korzyści: Jednorodność pieczenia i idealna kalibracja ciepła.

Personalizuje cykl pieczenia według produktu. Dzięki ciągłemu pomiarowi temperatury, niweluje straty oraz automatycznie dostosowuje wymaganą moc wyjściową. Stale dostosowuje zużywaną energię do rzeczywistych potrzeb w oparciu o ilość produktu w komorze pieca. W ten sposób piec zużywa minimalną energię niezbędną do uzyskania idealnego pieczenia. 30% oszczędności energii i o 20% szybsze pieczenie

Korzyści: optymalna wydajność i zmniejszenie zużycia energii.

Dostępne modele

Elektryczny piec taśmowy T64

Gazowy piec taśmowy T64

Elektryczny piec taśmowy T75

Gazowy piec taśmowy T75

Elektryczny piec taśmowy TT96

Elektryczny piec taśmowy TT98

Gazowy piec taśmowy TT98

Zapytaj o cenę

Wybierz model i wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  Elektryczny piec taśmowy T64

  Gazowy piec taśmowy T64

  Elektryczny piec taśmowy T75

  Gazowy piec taśmowy T64

  Elektryczny piec taśmowy TT96

  Elektryczny piec taśmowy TT98

  Gazowy piec taśmowy TT98