Obróbka termicznaOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Generacja KORE jest owocem ponad sześćdziesięcioletniego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu branży gastronomicznej, mających swój początek w gotowaniu. 

Została zaprojektowana specjalnie, aby ułatwić Ci pracę. Generacja solidnych przemysłowych kuchni modułowych przygotowana na intensywne użytkowanie i maksymalną wydajność. Ergonomiczna, bezpieczna i łatwa w utrzymaniu, spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, niezawodności i zaufania, których wymaga profesjonalna kuchnia. 

Moc

Najmocniejsze palniki na rynku: 5,25 kW i 8 kW.
Unikalna konstrukcja własnego projektu zapewnia równomierną dystrybucję ciepła i najlepszą możliwą wymianę temperatury z garnkami i patelniami.  Duża moc i skuteczność skutkują maksymalną wydajnością. 

Wytrzymałe i tłoczone blaty robocze

Tłoczone blaty, zaokrąglone krawędzie oraz brzegi w całej gamie zapobiegają gromadzeniu się brudu i ułatwiają utrzymanie w czystości. Wbudowany jako jeden element o grubości 1,5 lub 2 mm.

Metalowe pokrętła

Wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja ułatwiająca pracę i poruszanie się kucharza, przy bezpieczniejszym i wygodniejszym ustawieniu paneli sterowania w górnej części.

Stabilność dla naczyń dowolnej wielkości

Kuchnie wyposażone w ruszty i palniki mogące utrzymać naczynia o małej średnicy (8 cm), zapewniające im stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Maksymalna wydajność w ograniczonych przestrzeniach.

Nowa gama Kore 700 została zaprojektowana specjalnie z myślą o małych i średnich restauracjach, wymagających takich samych funkcji, jak te duże, tj. trwałości, niezawodności i dużej mocy.

Połączenia

Różne moduły zostały zaprojektowane tak, aby idealnie i szczelnie się ze sobą łączyć. Zapobiega to powstawaniu trudno dostępnych do mycia szczelin, do których może się wlewać ciecz. Gwarantuje to maksymalny poziom higieny.

System podwieszany

Konstrukcja zespołu bloków podwieszanych zapobiega gromadzeniu się brudu lub tłuszczu pod urządzeniem oraz pozwala na szybkie i łatwe codzienne czyszczenie.