Maszyny kuchenneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Zbudowany z myślą o wszechstronności i zapewniający oszczędność energii do wszystkich rodzajów kuchni gastronomicznych – mikser stojący CPM800 nie jest przeznaczony tylko dla małych piekarni i cukierni. Zaczynając od sieci restauracji i niezależnych lokali, a kończąc na cateringu, czy placówkach służby zdrowia, 8-litrowy CPM800 Hamilton Beach Commercial® daje twojej działalności wszechstronne narzędzie użytkowe, które daje Ci możliwość tworzenia niezliczonej ilości przeróżnych przepisów w niedużych partiach.

Używaj go do wszystkiego, od bitej śmietany, bezy i polewy po tłuczone ziemniaki, ciasto naleśnikowe – wszystko to szybko i wydajnie bez ciężkiej pracy.

Zmienne 7-pozycyjne pokrętło zapewnia kontrolę, której potrzebujesz, aby osiągnąć powtarzalny efekt, którego szukasz. Wytrzymałe nasadki ze stali nierdzewnej są zaprojektowane do ubijania, miksowania, bicia i ugniatania – co daje Ci więcej czasu i swobody na kreatywność w swojej kuchni.

Cechy charakterystyczne

Odchylane ramię

Szybka i łatwa wymiana końcówek oraz wyjmowanie miski. Funkcjonalność ta znacznie ułatwia dodawanie składników i dostęp do boków miski.

Metalowe koła zębate

Twarde i wytrzymałe metalowe koła zębate dostosowują prędkość i moment obrotowy dla wszystkich trzech końcówek.

8-litrowa miska ze stali nierdzewnej

Wyposażona w 2 uchwyty umożliwiające bezpieczne przenoszenie zawartości.

Mocne końcówki

Stal nierdzewna. Wytrzymały hak do ciasta, ubijak i trzepaczka mają osłony przeciwbryzgowe, które utrzymują składniki z dala od obszaru piasty.

Korpus z odlewanego aluminium

Gładki, elegancki i zbudowany, aby przetrwać lata codziennego użytkowania. Powierzchnia łatwo się czyści.

Plastikowa osłona miski bez BPA

Zapobiega rozpryskiwaniu. Wyposażona w pokrywę ochronną miski z dużą zsuwnią do dodawania składników. Model 230 V jest wyposażony w blokadę pokrywy spełniającą wymagania bezpieczeństwa.

Siedem poziomów szybkości + tryb pulsacji


Elektroniczna kontrola prędkości. Dostosuj prędkość mieszania podczas pracy. Łatwe w obsłudze i uszczelnione przyciski, zapewniają wyjątkową czystość, trwałość i wodoodporność. Migające światło LED informuje, kiedy urządzenie jest włączone i gotowe do użycia.