Oferta dla pralniPralnice profesjonalne
Czas czytania: 3 minuty

Pralka, nagrzewana elektrycznie z komorą do spłukiwania środków piorących.

  • Pojemność bębna 130 l, maksymalna ładowność 14,0 kg
  • Niskie zużycie wody i energii dzięki nowemu zbiornikowi kąp. piorącej
  • Optymalne czyszczenie i pielęgnacja dzięki opatentowanemu bębnowi SoftCare 2.0
  • Wysoki komfort obsługi dzięki automatycznemu zamknięciu
  • Niezwykle cicha praca dzięki wydajnemu systemowi sprężyn 

Urządzenia pralnicze Miele Professional przekonują bardzo niskimi wartościami dotyczącymi zużycia i są znane ze swojej maksymalnej efektywności. Już podczas projektowania produktu obowiązuje zasada: optymalne rezultaty przy zastosowaniu materiałów nadających się do recyklingu i zużyciu wody, energii i środków myjących w ilości nie większej, niż to konieczne.

Profesjonalna technika gwarantuje wybitną niezawodność i żywotność w codziennym użytkowaniu.

Zalety

Automatyka wagowa Plus

Jeszcze większa oszczędność: automatyka wagowa Plus mierzy nasiąkliwość tekstyliów w bębnie. Dodatkowo rejestruje ona wagę ładunku wprowadzoną ręcznie poprzez sterowanie. Dzięki kombinacji można szczególnie precyzyjnie dopasować do wymagań ilość wody i energii. Za pomocą pomp do dozowania płynów można poza tym automatycznie dostosować ilość środka piorącego dokładnie do danego procesu- co przynosi dalsze oszczędności na chemii.

Zaawansowany technologicznie silnik asynchroniczny

Zaawansowany technologicznie silnik asynchroniczny z przetwornicą częstotliwości umożliwia uzyskanie maksymalnej mocy i żywotności urządzenia – dzięki łagodnemu rozruchowi w fazie startowej i maks. wyważeniu również przy wysokich prędkościach obrotowych. Dzięki temu szumy i wibracje powstające w trakcie pracy zostają maksymalnie zredukowane.

Automatyczny zamek drzwiowy

Wystarczy lekkie naciśnięcie drzwi. Po uruchomieniu programu mycia drzwi blokują się samoczynnie. Po zakończeniu programu drzwi otwierają się automatycznie.

Opatentowany bęben SoftCare 2.0

Mieszadła bębna SoftCare pobierają wodę podczas prania wysoko do góry. Nowe rozmieszczenie otworów w mieszadłach umożliwia „zraszanie” tekstyliów, zapewniając intensywne namoczenie. Struktura plastra miodu bębna Softcare Miele pozwala na łagodne ślizganie się prania po warstwie wody.

Elektroniczna kontrola niewyważenia

Wysoka wydajność wirowania pralki skraca czas prania i tworzy bazę szybkiego suszenia. Elektroniczny nadzór niewyważenia zapewnia optymalne parametry wilgotności resztkowej na koniec każdego procesu wirowania. Poza tym obniża on obciążenie systemów amortyzacji oraz łożysk bębna – co przyczynia się do długiej żywotności pralki.

Wydajny system spręż. w systemie sprężynowym

Wysokowydajny system amortyzatorów z dwoma niezależnymi od siebie resorami i dodatkowymi amortyzatorami zwiększa znacznie poprzeczną stabilizację pralki. Dzięki temu drgania oddziałujące na podłogę zostają zminimalizowane podczas procesu wirowania.

Podłączenie systemu pobierania opłat

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).

Złącze szeregowe RS 232

Złącze szeregowe służy do komunikacji z technicznymi urządzeniami końcowymi. Oprócz transferu danych do zewnętrznych nośników pamięci w celu dokumentowania procesów umożliwia również sterowanie urządzeniami dozującymi i/lub inkasującymi.