Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 5 minuty

Miele PFD 104 SCVi XXL to zmywarka w pełni zintegrowana XXL z szufladą na sztućce 3D-MultiFlex do stosów naczyń z gospodarstwa domowego, firmowych, podręcznych i zmywalni.

  • Wydajność zmywania: 14 kompletów naczyń w ciągu tylko 17 min
  • Elastyczne rozmieszczenie ładunku dla najlepszych rezultatów
  • Aut. otwieranie drzwi poprzez dwukrotne stuknięcie – Knock2open
  • Wszystko całkowicie suche – Wspomaganie suszenia AutoOpen
  • Innowacyjny design i najwyższy komfort – szuflada 3D MultiFlex

Cechy charakterystyczne


Duża komora mycia 

Duże możliwości: Na dwóch poziomach zmywania można elastycznie i bezpiecznie umieścić różne naczynia.

BrilliantLight – Doskonała widoczność

Przy otwieraniu zmywarki opatentowany sterownik automatycznie włącza 4 diody Power LED. Dzięki temu wnętrze jest rozświetlone jasnym światłem, co znacznie ułatwia załadunek i rozładunek koszy.

Brilliant GlassCare – Delikatne mycie delikatnego szkła

Perfect GlassCare pozwala na delikatne zmywanie szklanek. Program „Delikatne“ zmywa w temperaturze tylko 45 °C. Kieliszki do wina są bezpieczne w uchwytach do szklanek FlexCare z silikonowymi wkładami. Na koniec programu zmywarka otwiera się automatycznie dzięki opatentowanej opcji suszenia AutoOpen. Szklanki będą suche, bez potrzeby polerowania – i są optymalnie pielęgnowane przy użyciu naszych dobranych produktów z formułą ochrony szkła.

Wspomaganie suszenia AutoOpen

Nawet delikatne naczynia, np. te wykonane z tworzyw sztucznych, mogą schnąć aż do momentu ich rozładowania. Dzięki automatycznemu otwieraniu drzwi po zakończeniu programu mycia proces suszenia rozpoczyna się automatycznie, bez konieczności ręcznej interwencji.

AutoClose – Automatyczne zamykanie drzwiczek

Komfortowo i bezpiecznie – to jest AutoClose Miele: Już lekki kontakt pomiędzy drzwiami i urządzeniem wystarczy, żeby zmywarka sama się zamknęła za pomocą silnika.

Knock2open – Design bez uchwytów, innowacyjne otwieranie 

Knock2open sprawia, że zmywarki Miele dostarczają niezwykłych przeżyć, a jednocześnie stanowią perfekcyjne rozwiązanie dla kuchni bezuchwytowych. Dwukrotne stuknięcie we front w pełni zintegrowanej zmywarki spowoduje, że drzwiczki w pełni samoczynnie się otworzą na ok. 10 cm za pomocą wyrafinowanego mechanizmu otwierającego.Komfort, który zachwyca każdego dnia.

Opcjonalne dozowanie detergentów w płynie

W celu wygodnego i ekonomicznego stosowania płynnego detergentu można opcjonalnie podłączyć moduł dozowania płynów. Dzięki dokładnemu dozowaniu można osiągnąć optymalne rezultaty czyszczenia. Dodatkowo automatyczne dozowanie płynów ułatwia obsługę.

Niezwykle skuteczny system filtrów

Nadzwyczajnie skuteczny system filtrów w zmywarkach Miele Professional spełnia cenne funkcje. Stałe filtrowanie kąpieli myjącej prowadzi do uzyskania optymalnych rezultatów przy maksymalnej ochronie urządzenia przed uszkodzeniami.

SmartStart – Inteligentne oszczędzanie

W ramach inteligentnej sieci elektrycznej oferowane są ceny prądu zmieniające się w zależności od pory dnia. Urządzenia profesjonalne Miele przystosowane do SmartStart mogą być uruchamiane automatycznie, gdy prąd w sieci jest dostępny w korzystnej cenie. Zmywarki do naczyń Miele Professional pozwalają na optymalne wykorzystanie funkcji SmartStart.

Maksymalne bezpieczeństwo higieniczne

W zmywarkach z systemem zmywania świeżą wodą po każdej fazie płukania odbywa się wymiana wody. Na koniec następuje dokładne spłukanie w temperaturze dopasowanej do ładunku. Metoda ta zapewnia perfekcyjne rezultaty zmywania i wysoki poziom higieny, który znacznie przekracza standardowe wymagania stawiane profesjonalnym zmywarkom.

Zintegrowany zmiękczacz – Woda zawsze o optymalnej twardości

Wbudowany odkamieniacz dostarcza wodę o optymalnym stopniu twardości. Zastosowanie miękkiej wody umożliwia oszczędne użycie środków myjących i przedłuża żywotność urządzenia. Stopień twardości ustawia się ręcznie w zależności od lokalnej jakości wody.

Profesjonalny podgrzewacz przepływowy

Dużą moc grzewczą zapewnia podgrzewacz przepływowy ze stali szlachetnej o mocy 2 x 3 kW.

Gwarantowana ochrona przed zalaniem

Dla ochrony przed szkodami spowodowanymi przez wodę wszystkie zmywarki Miele są wyposażone w Waterproof-System. Są więc Państwo dobrze zabezpieczeni na długie lata. W ramach warunków gwarancji ochrony przed skutkami zalania, Miele pokrywa koszty powstałych szkód rzeczowych (przy nabyciu urządzenia poprzez autoryzowanego sprzedawcę i ustawienie w prywatnym gospodarstwie domowym).

Wydajna pompa grzejna

Wysoka wydajność czyszczenia: Pompa grzejna to połączenie wydajnej pompy obiegowej ze zintegrowanym elementem grzejnym w kompaktowej jednostce.

Szuflada 3D MultiFlex – Maksymalna elastyczność 

Ulepszyliśmy szufladę na sztućce: teraz możesz umieścić w niej również mniejsze naczynia, jak filiżanki do espresso. Szuflada 3D MultiFlex składa się z opuszczanych części bocznych i środkowej. Lewą można przesunąć w prawo, aby w górnym koszu zrobić miejsce na wysokie kieliszki do wina. W opuszczanej prawej części można umieścić wygodnie duże sztućce i małe naczynia. 

Aranżacja koszy FlexLine – Inteligentna aranżacja koszy dla wszystkich naczyń

Dzięki niezwykłym udogodnieniom można zawsze dopasować najróżniejsze naczynia i sztućce. Elegancki uchwyt pozwala na bezpieczne wyciąganie koszy – wygodnie pod każdym kątem. Na wypustkach półki FlexCare filiżanki znajdą bezpieczne oparcie. Miski można wygodnie umieścić w składanych rzędach. A co z eleganckimi kieliszkami do wina? Takie szkło jest bezpiecznie trzymane za pomocą uchwytów do szkła FlexiCare z miękkimi silikonowymi nakładkami. 

Kosz górny o regulowanej wysokości

We wszystkich zmywarkach Miele można, zależnie od rodzaju naczyń, zmieniać pozycję kosza górnego na wysokość – także w położeniu ukośnym. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać komorę zmywania.

Dane techniczne


Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę