Oferta dla pralniSuszarki profesjonalne
Czas czytania: 4 minuty

Model PDR 511 to suszarka z pompą ciepła w wersji SlimLine, ze sterowaniem wilgotnością resztkową.

  • Objętość bębna 200 l, ładowność 11 kg
  • O 60% mniejsze zużycie energii niż w przypadku suszarek wydmuchowych
  • Łatwe wnoszenie – tylko 711 mm szerokości 
  • Łatwy transport – możliwość podjechania wózkiem
  • Najkrótsze czasy dzięki diagonalnemu prowadzeniu powietrza

SlimLine Design – wąska konstrukcja dla ograniczonej przestrzeni

Dla tych suszarek zawsze znajdzie się miejsce: Suszarki SlimLine Miele Professional dzięki szerokości tylko 711 mm należą do najwęższych urządzeń profesjonalnych. Pozwala to nie tylko na ich szczególnie łatwy transport, ale również na bezproblemowe ustawienie w ograniczonych przestrzeniach

Energooszczędny system pompy ciepła – minimalne zużycie energii

Suszarki z pompą ciepła Miele Professional to prawdziwe mistrzynie energooszczędności. Dzięki technologii pompy ciepła zużywają one ok. 60% mniej energii, przyczyniając się w ten sposób do ochrony środowiska. Ze względu na krótkie czasy pracy są ponadto doskonale dostosowane do wymagań profesjonalnej pielęgnacji tkanin. Ponieważ suszarki nie wymagają żadnego odprowadzenia powietrza, nie jest konieczna pracochłonna instalacja.

Panel z czytelnymi ikonami – obsługa neutralna językowo 

Panel sterowania posiada przejrzyście uporządkowane i zrozumiałe ikony.

Sterowanie M Select – łatwy wybór właściwego programu

Wydajny komfort obsługi oraz różnorodność funkcji w jednym sterowaniu: wybór programów odbywa się za pomocą pokrętła wyboru z symbolami neutralnymi językowo – szybko i bezpośrednio. Dostęp do wielu innych przydatnych funkcji zapewniają przyciski membranowe.

Dwustpniowy system filtracyjny – łatwe czyszczenie

Czyszczenie filtrów jest może zostać łatwo przeprowadzone przez użytkownika.

System PerfectDry – dokładne suszenie

System PerfectDry dokonuje ciągłego pomiaru wilgotności resztkowej prania i uzyskuje w ten sposób dokładne rezultaty suszenia – nawet w przypadku wody o bardzo zróżnicowanej jakości. System mierzy bowiem dodatkowo przewodnictwo wody użytej do prania i dostosowuje proces suszenia do tego ważnego czynnika. Uzyskiwany jest ustalony poziom wilgotności resztkowej, system zapobiega przesuszeniu lub niedosuszeniu.

Inteligentne suszenie prania – Idealne rezultaty suszenia

Aby zapobiec nawijaniu się prania, sterownik suszarki zmienia kierunek obrotów bębna w określonych odstępach czasu, dzięki czemu pranie nie gniecie się i jest równomiernie oraz delikatnie wysuszone. Inteligentna technika procesowa zapewnia doskonały efekt suszenia, szczególnie w przypadku dużych tekstyliów.

Perfekcyjna ochrona przed zagniataniem – automatyczne napuszanie

W przypadku, gdy tekstylia nie zostaną wyjęte od razu po zakończeniu programu, suszarka w regularnych odstępach czasu napusza pranie. Zapobiega to skutecznie tworzeniu zagnieceń.

Łagodne dla prania żebra Softlift

Dzięki żebrom Softlift pranie jest delikatnie unoszone do góry i łagodnie suszone.

Możliwość podjechania – łatwy transport

Otwarty cokół umożliwia podjechanie pod suszarkę wózkiem paletowym i umieszczenie jej na żądanym miejscu. Dla miejsc, w których preferowany jest zamknięty cokół, dostępny jest oopcjonalnie panel zaślepiający.

Connector Box  – elastyczne połączenie z systemami zewnętrznymi

Connector Box umożliwia łatwe podłączenie do nowych urządzeń Benchmark zewnętrznych systemów, jak systemy inkasujące, dozujące czy służące do zarządzania energią. Connector Box podłącza się z tyłu maszyny przy użyciu seryjnie dostępnego złącza metodą Plug&Play, bez otwierania urządzenia. Umożliwia to na przykład komfortowe ustawienie momentów dozowania uzależnionych od temperatury czy poziomu wody.

Złącze Wi-Fi – bezprzewodowa wymiana danych

Interfejs WLAN idealnie nadaje się do bezprzewodowej komunikacji lokalnej i sieciowej. Oprócz przesyłania danych procesowych umożliwia np. sterowanie układami dozowania i/lub kasowania.

Podłączenie systemu pobierania opłat – tryb samoobsługi

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).


Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Profesjonalna suszarka Miele PDR 511
    zasilanie: