Magle nieckoweOferta dla pralni
Czas czytania: 3 minuty

Nowe magle Miele Professional serii PRI (318, 418 i 421) przekonują bardzo niskimi wartościami dotyczącymi zużycia i są znane ze swojej maksymalnej efektywności. Już podczas projektowania produktu obowiązuje zasada: optymalne rezultaty przy zastosowaniu materiałów nadających się do recyklingu i zużyciu wody, energii i środków myjących w ilości nie większej, niż to konieczne.

Niecka z aluminium w najkrótszym czasie osiąga temperaturę roboczą i wykazuje bardzo równomierny rozkład ciepła. Jej wyjątkowa konstrukcja odznacza się bardzo dużym kątem nawijania. Dzięki temu można osiągnąć nadzwyczajne rezultaty wykończenia.

Dzięki poszyciu lamelowemu ze stali szlachetnej uzyskano wyjątkowo równomierną siłę nacisku. Dzięki temu to niezwykle trwałe i bezobsługowe poszycie walców nadaje się szczególnie do maglowania wysokiej jakości bielizny stołowej.

Elastycznie podparte sprężynami powietrznymi koryto zapewnia bardzo dużą i równomierną siłę docisku na całej szerokości roboczej. Zapewnia to wysoką wydajność i doskonałe wykończenie prania.

Równomierne wykorzystanie szerokości roboczej

Nieskazitelne rezultaty wykończenia wymagają równomiernego wykorzystania całej szerokości roboczej. Jeśli podczas maglowania będzie ciągle wykorzystywana tylko jedna strona, to system to rozpozna i poinformuje personel obsługi za pomocą komunikatu na wyświetlaczu oraz dźwięku sygnału.

Opatentowany stół odbiorczy od Miele Professional – o szybkie schłodzenie tekstyliów troszczy się perforowany stół odbiorczy o strukturze plastra miodu. Równocześnie łagodny strumień powietrza wygładza tekstylia, tak że można je poskładać szczególnie szybko i czysto.

Optymalna pielęgnacja

Dla zachowania równomiernej jakości wykończenia niecka musi być regularnie czyszczona i myta. O optymalnym czasie tej czynności personel obsługi jest informowany za pomocą komunikatu na wyświetlaczu. Do łatwego czyszczenia i pielęgnacji niecki do dyspozycji są programy czyszczenia i woskowania.

Łatwe unikanie błędów podczas wprowadzania: Dotknięcie listwy przełącznika nożnego z możliwością indywidualnej regulacji położenia powoduje zatrzymanie się walca. W przypadku magli z podajnikiem pasowym dodatkowo zatrzymują się taśmy.